kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
446
11
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
47
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
259
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
NIKOLINA CAFUK (KBK)
446
1
MORENA ŠTAJDOHAR (DRAGA)
259
2
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
78
1
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
14
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
519
3
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
755
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
259
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
176
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
474
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
72
5
LARA BARBIR (SUŠAK)
176
2
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
72
3
LARA BARBIR (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA BARBIR, SUŠAK
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -32
150
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
199
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
383
SARA RUSTJA (IVNCG)
400
TIJA ŠILES (PDKZ)
265
SARA JELIĆ (MAWASHI)
177
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
756
NIKOLINA CAFUK (KBK)
379
LEA BAREC (IVNCG)
201
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
199
12
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
383
2
SARA RUSTJA (IVNCG)
400
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
265
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
177
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
756
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
379
10
LEA BAREC (IVNCG)
201
9
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
199
11
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
265
10
SARA JELIĆ (MAWASHI)
177
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
379
6
LEA BAREC (IVNCG)
199
7
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
379
8
LEA BAREC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
2. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
3. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. SARA JELIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -37
44
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
266
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
611
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
241
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
518
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
437
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
268
1
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
244
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
ZALA ROZINA (PDKZ)
103
ANA SOVEC (ZMAJ)
44
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
611
1
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3
7
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
518
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
437
2
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
244
9
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
7
ZALA ROZINA (PDKZ)
103
1
ANA SOVEC (ZMAJ)
44
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
3
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
244
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
399
1
ZALA ROZINA (PDKZ)
44
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
244
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
583
6
KARIN KARIKO (PLANET)
243
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
218
0
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
438
0
IVANA PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
457
2
BRIGITA BEDI (DRAGA)
612
0
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
242
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
269
0
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
583
8
KARIN KARIKO (PLANET)
218
5
ISKRA MARAVIĆ (TKD.SL)
457
4
BRIGITA BEDI (DRAGA)
242
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
583
2
KARIN KARIKO (PLANET)
457
1
BRIGITA BEDI (DRAGA)
Osvajači medalja
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. ISKRA MARAVIĆ, SLATINA
3. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -47
32
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
746
0
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
462
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
32
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
462
0
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
603
4
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
83
5
NINA JELIĆ (SUŠAK)
737
TIA DELIĆ (KVARNER)
175
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
80
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
604
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
207
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
157
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
81
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
83
2
NINA JELIĆ (SUŠAK)
737
12
TIA DELIĆ (KVARNER)
175
1
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
80
0
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
604
0
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
207
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
157
3
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
81
6
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
737
2
TIA DELIĆ (KVARNER)
175
1
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
207
10
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
81
3
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
737
0
TIA DELIĆ (KVARNER)
207
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. TIA DELIĆ, KVARNER
3. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team