kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
333
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
143
LOREN DOMBA (LAV)
495
TONI HRELJA (BUDOL)
297
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
11
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
143
1
LOREN DOMBA (LAV)
495
10
TONI HRELJA (BUDOL)
297
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
170
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
366
2
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
517
3
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
31
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
13
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
392
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
493
11
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
298
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
794
10
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
553
0
ANDRE ŠKREBLIN (PITBUL)
516
1
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
790
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
10
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
495
0
TONI HRELJA (BUDOL)
170
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
31
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
171
3
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
493
8
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
790
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
161
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
31
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
493
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
794
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
161
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
794
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK