kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -37
515
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
591
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
TONI HRELJA (BUDOL)
367
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
11
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
202
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
307
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
STJEPAN SEDAK (MACE)
591
1
LUKA GRAČNER (1994PDK)
795
9
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
496
1
TONI HRELJA (BUDOL)
367
8
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
12
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
3
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
174
14
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
393
8
GUSTAV VRTARIĆ (IVNCG)
79
1
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
307
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
162
2
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
578
4
ANTONIO JURMAN (PLANET)
494
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
12
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
296
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
795
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
367
0
FRANCO KUŠEK (PITBUL)
4
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
174
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
307
1
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
578
12
ANTONIO JURMAN (PLANET)
363
0
ŽAN HUZAK (PITBUL)
160
10
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
4
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
578
14
ANTONIO JURMAN (PLANET)
160
13
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
795
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
578
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. LACZÓ TAMÁS, Debreczeni Team