kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniors (male) -63
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (male) -63
5030
253
0
LORENO STANIČIĆ (LEONGYM)
757
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. LORENO STANIČIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -69
5032
409
0
EMRAH MUHIĆ (TIGAR)
608
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
5033
210
0
LIVIO DUŽIĆ (CRO)
703
3
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
5035
608
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
703
0
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
Osvajači medalja
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
3. EMRAH MUHIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LIVIO DUŽIĆ, CROATIA
KL - Seniors (male) -74
5034
373
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
449
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -79
5036
284
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
293
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
5037
612
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
65
0
DOMAGOJ PRELČEC (ARMUS)
5039
293
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
612
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
2. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
3. DOMAGOJ PRELČEC, ARMUS
3. DENIS ČERVEK, KBK Murska Sobota
KL - Seniors (male) -84
5038
649
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
209
STEFAN VEDRINA (CRO)
5040
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
209
0
STEFAN VEDRINA (CRO)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. STEFAN VEDRINA, CROATIA
3. VEDRAN DRAGIČEVIĆ, ADRIA GYM
3. ----
KL - Seniors (male) +94
5041
74
3
KRISTIJAN JAGIĆ (ARMUS)
30
0
FRANJO ČUPIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN JAGIĆ, ARMUS
2. FRANJO ČUPIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----