kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
Bosna "ĐEMO" Cazin
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK"NIŠ"
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV TEPANJE
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KRAPINA
KTB Krško
KUNG FU KLUB PTUJ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Galaja
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls beginners -22
PF - Y. cadets beginners (male) -37
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (female) -55
LK - Juniors (male) -63,5
KL - Older cadets (male) -47
PF - Girls beginners -22
2001
359
8
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
225
11
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
Medalists
1. DORA SKUPNJAK, KRAPINA
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -37
1037
571
0
JAKOV PEKAS (TIGAR)
502
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1038
566
9
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
192
3
FERHAD BIŠČEVIĆ (GOLDEN)
1039
352
8
EMANUEL SUROP (DRAGA)
486
2
ROK SEJDIJI (PDKZ)
413
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1040
502
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
566
5
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1041
352
6
EMANUEL SUROP (DRAGA)
413
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1043
566
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
352
9
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
PF - Younger cadets (male) -37
2058
221
7
TIN KOKOL (ORMOŽ)
311
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
2060
329
5
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
353
13
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2061
245
9
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
533
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2062
576
1
MARIN RUŽIĆ (HBD)
423
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2063
221
8
TIN KOKOL (ORMOŽ)
353
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2064
245
8
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
423
13
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2066
221
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
423
10
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. TIN KOKOL, KBV Ormož
3. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
PF - Older cadets (female) -55
2099
524
0
INA SKAZA (PTUJ)
356
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
310
DORIS SKORIN (MARJAN)
105
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
465
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
2101
524
1
INA SKAZA (PTUJ)
310
11
DORIS SKORIN (MARJAN)
2100
105
1
PETRA ZUBČIĆ (POLAČA)
465
11
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
2103
310
3
DORIS SKORIN (MARJAN)
465
5
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
2. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
3. PETRA ZUBČIĆ, POLAČA
3. INA SKAZA, PTUJ
LC - Older cadets (male) -47
4007
455
0
DIEGO ALDIN (BURA)
23
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
355
RENE KALIMAN (DRAGA)
4009
23
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
355
1
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. DIEGO ALDIN, BURA
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
4017
236
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
354
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4018
663
0
MUHAMED DZINOVIC (TKD)
712
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4019
178
0
MUHAMED BAJRIC (POKOJ)
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
4020
452
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
711
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
4021
354
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
712
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4022
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
711
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
4025
712
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
77
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
LC - Older cadets (male) -69
4023
121
1
FILIP GRGAS (VELEBIT)
170
2
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
4024
747
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
358
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
4028
170
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
747
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
3. FILIP GRGAS, VELEBIT
LC - Older cadets (female) -55
3011
462
3
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
174
0
SAJRA MIDZIC (POKOJ)
3012
357
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
211
3
ZINAIDA HALAVAC (POKOJ)
3014
462
3
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
211
0
ZINAIDA HALAVAC (POKOJ)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
2. ZINAIDA HALAVAC, KBS Pokoj
3. SAJRA MIDZIC, KBS Pokoj
3. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
LK - Juniors (male) -63,5
R016
593
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
694
3
KARLO KOPIC (MORNAR)
371
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R053
694
0
KARLO KOPIC (MORNAR)
371
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. KARLO KOPIC, MORNAR
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
4035
330
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
69
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
595
RENE KALIMAN (DRAGA)
4038
330
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
595
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. ----