kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
Bosna "ĐEMO" Cazin
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK"NIŠ"
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV TEPANJE
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KRAPINA
KTB Krško
KUNG FU KLUB PTUJ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Galaja
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -22
PF - Boys beginners -28
PF - Boys beginners -32
PF - Boys beginners +32
PF - Girls beginners -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Girls -25
PF - Y. cadets beginners (male) -28
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (female) -42
PF - Juniors (female) -50
PF - Seniors (female) -50
PF - Boys beginners -22
1001
165
0
DAVID JUGOVIĆ (SUŠAK)
686
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
272
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1003
686
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
272
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
Medalists
1. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. DAVID JUGOVIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Boys beginners -28
1002
264
2
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
767
3
DANIEL BONDAR (KIRALY)
545
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
227
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
474
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
1004
767
6
DANIEL BONDAR (KIRALY)
545
0
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
1005
227
2
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
474
7
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
1007
767
5
DANIEL BONDAR (KIRALY)
474
4
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
Medalists
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. IVAN SMOLJAN, MAWASHI
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Boys beginners -32
1006
740
7
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
690
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
94
LUKA VREŠ (KBK)
1008
740
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
94
2
LUKA VREŠ (KBK)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. LUKA VREŠ, LEGEND
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Boys beginners +32
1009
198
3
LUKA LACKO (BUŠIDO)
305
7
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
446
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
229
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
200
FRAN KOZJAK (KBK)
461
TONI URSIĆ (MAWASHI)
784
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
270
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
785
BORNA MRNJEC (KBK)
1011
305
2
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
446
7
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1010
229
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
200
6
FRAN KOZJAK (KBK)
1012
461
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
784
0
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
1013
270
7
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
785
4
BORNA MRNJEC (KBK)
1014
446
7
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
200
1
FRAN KOZJAK (KBK)
1015
461
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
270
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1017
446
2
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
461
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. GRGUR TRDENIĆ, MOSLAVAC
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. FRAN KOZJAK, LEGEND
PF - Girls beginners -22
2001
359
8
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
225
11
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
Medalists
1. DORA SKUPNJAK, KRAPINA
2. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Boys -25
2016
768
7
DANIEL BONDAR (KIRALY)
185
0
DZENAN TUTIC (POKOJ)
700
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
2018
768
6
DANIEL BONDAR (KIRALY)
700
0
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Boys -28
2019
475
8
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
457
10
LUKA UGRINA (BURA)
2020
688
4
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
546
2
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
2021
263
13
BORNA ŠARIĆ (LAV)
555
4
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2022
715
1
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
769
4
DANIEL BONDAR (KIRALY)
2023
457
5
LUKA UGRINA (BURA)
688
2
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
2024
263
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
769
4
DANIEL BONDAR (KIRALY)
2027
457
4
LUKA UGRINA (BURA)
769
3
DANIEL BONDAR (KIRALY)
Medalists
1. LUKA UGRINA, BURA
2. DANIEL BONDAR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Boys -32
2025
741
7
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
689
5
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
2026
203
0
LUKA VREŠ (KBK)
742
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
2030
741
4
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
742
2
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. LUKA VREŠ, LEGEND
PF - Girls -25
1016
175
0
MELISA HAVIC (POKOJ)
321
6
EMILY BUDIČIN (PLANET)
756
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
1018
183
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
286
3
TARA ŠVERKO (ZELG)
543
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1019
321
1
EMILY BUDIČIN (PLANET)
756
3
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
1020
183
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
543
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1022
756
0
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
183
2
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. DORA SKUPNJAK, KRAPINA
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. EMILY BUDIČIN, PLANET SPORT
PF - Y. cadets beginners (male) -28
1034
499
10
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
705
4
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
557
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1036
499
9
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
557
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IVAN SMOLJAN, MAWASHI
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1042
197
11
KARLO LACKO (BUŠIDO)
725
1
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. KARLO LACKO, BUŠIDO
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1060
478
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
754
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
223
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1062
114
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
56
0
ELLA MIDZIC (POKOJ)
156
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1063
632
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
675
4
LEONARDA DEAK (BTI)
410
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1064
425
6
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
57
2
ERNA OKUGIC (POKOJ)
248
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1065
754
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
223
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1066
114
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
156
3
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1067
675
0
LEONARDA DEAK (BTI)
410
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1068
425
2
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
248
8
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1069
754
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
114
4
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1070
410
4
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
248
1
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1072
114
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
410
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Younger cadets (female) -47
1071
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
115
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1073
411
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
627
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
1074
224
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
118
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1075
308
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
750
5
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1076
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
411
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1077
224
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
750
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1079
770
6
KATRIN HAIDER (KIRALY)
224
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. KATRIN HAIDER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Older cadets (female) -42
2090
479
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
399
0
SARA GRDOVIĆ (PRETORI)
458
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2092
479
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
458
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. SARA GRDOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
PF - Juniors (female) -50
4054
301
0
NINA ŠALKOVIĆ (KRAPINA)
151
6
MARA VICELJA (SUŠAK)
Medalists
1. MARA VICELJA, SUŠAK
2. NINA ŠALKOVIĆ, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Seniors (female) -50
3056
732
16
MARA VICELJA (SUŠAK)
13
5
LUCIJA HORVAT (ŠK)
302
NINA ŠALKOVIĆ (KRAPINA)
3058
732
6
MARA VICELJA (SUŠAK)
302
0
NINA ŠALKOVIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. MARA VICELJA, SUŠAK
2. NINA ŠALKOVIĆ, KRAPINA
3. LUCIJA HORVAT, ŠKORPION
3. ----