kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
Bosna "ĐEMO" Cazin
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Murska Sobota
KBK"NIŠ"
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV TEPANJE
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KRAPINA
KTB Krško
KUNG FU KLUB PTUJ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD Galaja
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls beginners +32
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) +47
LC - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -57
PF - Girls beginners +32
2010
442
4
LANA NOHA (KBK MOS)
667
3
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
2011
247
6
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
346
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
2012
166
15
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
529
12
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
2013
548
5
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
340
8
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2014
442
3
LANA NOHA (KBK MOS)
247
13
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2015
166
4
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
340
10
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2017
247
7
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
340
8
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Girls +32
1029
527
12
DORIS ŠULEK (PTUJ)
550
7
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1030
443
3
LANA NOHA (KBK MOS)
186
0
JASMINA CEHIC (POKOJ)
1031
528
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
561
6
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1031A
552
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
791
6
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
1032
527
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
443
0
LANA NOHA (KBK MOS)
1033
561
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
791
6
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
1035
527
7
DORIS ŠULEK (PTUJ)
791
2
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Younger cadets (male) -42
2065
326
10
LUKA HUŠAK (LAV)
761
2
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
539
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2067
318
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
222
2
TIN KOKOL (ORMOŽ)
193
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
2068
82
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
246
3
JAKA KMET (PDKZ)
315
PATRIK LIJAK (MARJAN)
240
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
188
INES DELALIC (POKOJ)
2069
326
6
LUKA HUŠAK (LAV)
539
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2070
318
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
193
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
2071
82
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
315
2
PATRIK LIJAK (MARJAN)
2072
240
9
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
188
5
INES DELALIC (POKOJ)
2073
326
10
LUKA HUŠAK (LAV)
318
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
2074
82
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
240
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
2076
318
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
82
5
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
PF - Younger cadets (male) +47
2082
762
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
426
5
MATKO PREBEG (KUTINA)
606
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
604
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
344
TILEN REPINA (PTUJ)
601
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
111
TEO GRGIĆ (2002BIH)
591
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
20
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2084
426
9
MATKO PREBEG (KUTINA)
606
10
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
2085
604
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
344
6
TILEN REPINA (PTUJ)
2086
601
4
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
111
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2087
591
4
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
20
6
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2088
606
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
344
6
TILEN REPINA (PTUJ)
2089
111
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
20
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2091
344
8
TILEN REPINA (PTUJ)
111
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
LC - Juniors (male) -57
5001
51
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
763
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -57
3034A
52
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
748
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
787
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
3035
52
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
787
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. ----