kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (male) -94
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -60
LC - Juniors (female) -65
LC - Juniors (female) -70
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -55
KL - Seniors (male) -63
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (female) -65
KL - Seniors (female) +70
LC - Juniors (male) -57
5001
51
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
763
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
5002
27
1
ADAM HERCOG (OMEGA)
713
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -69
5003
660
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
360
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
563
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
549
MIRZA HAMZIĆ (LJUTOCH)
338
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
5005
660
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
563
1
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
5004
549
0
MIRZA HAMZIĆ (LJUTOCH)
338
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
5007
660
0
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
338
3
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ĐURO MARTINOVIĆ, KUTINA
2. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. MIRZA HAMZIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Juniors (male) -74
5006
99
1
FILIP ČULINA (POLAČA)
361
2
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -79
5008
158
3
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
417
0
TIN BAKOTA (HUS-OS)
Medalists
1. PATRIK MLINAC, SUŠAK
2. TIN BAKOTA, HUS
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
5009
45
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
526
0
DOMINIK BABIĆ (KBK TD)
710
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
5011
45
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
710
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. DOMINIK BABIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Juniors (male) -94
5010
431
3
IVAN RAJČIĆ (PAUCI)
416
0
DORIJAN MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. IVAN RAJČIĆ, PAUCI
2. DORIJAN MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -55
5012
95
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
681
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
5013
724
0
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
150
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
5015
95
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
150
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
3. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
LC - Juniors (female) -60
5014
726
0
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
81
3
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
735
IVANA ĐAKOVIĆ (TGRBROD)
5016
81
3
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
735
0
IVANA ĐAKOVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. EMMA LINIĆ, SUŠAK
2. IVANA ĐAKOVIĆ, TIGAR BROD
3. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
3. ----
LC - Juniors (female) -65
5017
734
0
IVANA ĐAKOVIĆ (TGRBROD)
728
3
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
Medalists
1. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
2. IVANA ĐAKOVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -70
5018
753
0
IVANA ĐAKOVIĆ (TGRBROD)
655
3
MERIMA ALIČIĆ (BORAC)
Medalists
1. MERIMA ALIČIĆ, KBS Borac Jelah
2. IVANA ĐAKOVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
5019
187
0
AMAR JAKUPOVIĆ (GOLDEN)
701
3
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
564
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
607
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
427
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
5021
701
3
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
564
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
5020
607
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
427
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
5023
701
1
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
427
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
2. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
3. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Seniors (male) -74
5022
448
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
736
0
FILIP BOROJEVIĆ (TGRBROD)
738
JURAJ TOTH (TGRBROD)
5024
448
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
738
2
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. FILIP BOROJEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Seniors (male) -79
5025
737
0
FILIP BOROJEVIĆ (TGRBROD)
739
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. FILIP BOROJEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -89
5026
522
3
JOZO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
519
0
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
Medalists
1. JOZO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
2. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
5027
239
3
BENJAMIN BRATINŠČAK (ORMOŽ)
136
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
Medalists
1. BENJAMIN BRATINŠČAK, KBV Ormož
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -55
5028
500
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
489
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
5029
498
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
490
3
BAHRIJA ALIĆ (USORA)
5031
489
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
490
0
BAHRIJA ALIĆ (USORA)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. BAHRIJA ALIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. MARA VICELJA, SUŠAK
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
KL - Seniors (male) -63
5030
253
0
LORENO STANIČIĆ (LEONGYM)
757
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. LORENO STANIČIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -69
5032
409
0
EMRAH MUHIĆ (TIGAR)
608
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
5033
210
0
LIVIO DUŽIĆ (CRO)
703
3
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
5035
608
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
703
0
ALEN BRAČKO (TEPANJE)
Medalists
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. ALEN BRAČKO, KBV TEPANJE
3. EMRAH MUHIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LIVIO DUŽIĆ, CROATIA
KL - Seniors (male) -74
5034
373
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
449
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -79
5036
284
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
293
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
5037
612
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
65
0
DOMAGOJ PRELČEC (ARMUS)
5039
293
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
612
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
2. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
3. DOMAGOJ PRELČEC, ARMUS
3. DENIS ČERVEK, KBK Murska Sobota
KL - Seniors (male) -84
5038
649
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
209
STEFAN VEDRINA (CRO)
5040
47
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
209
0
STEFAN VEDRINA (CRO)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. STEFAN VEDRINA, CROATIA
3. VEDRAN DRAGIČEVIĆ, ADRIA GYM
3. ----
KL - Seniors (male) +94
5041
74
3
KRISTIJAN JAGIĆ (ARMUS)
30
0
FRANJO ČUPIĆ (USORA)
Medalists
1. KRISTIJAN JAGIĆ, ARMUS
2. FRANJO ČUPIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -65
5042
541
0
ADELINA HRNJICA (LJUTOCH)
339
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) +70
5043
434
0
BLANKA RAKIDŽIJA (PAUCI)
755
0
NIVES RADIĆ (DALMATI)
402
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
5044
755
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
402
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, DALMATINO
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----