kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniors (male) -71
LK - Juniors (male) -81
LK - Seniors (male) -81
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -63
5048
722
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
220
0
JAN ŽUGIĆ (EXCALIB)
257
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5050
737
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5051
292
0
DEMIAN LJUBIĆ (SPARTAN)
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
PATRIK BAČANI (BLITZ)
11
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5052
722
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
257
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5053
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5054
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
5055
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5056
257
1
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
236
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5057
370
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
5060
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
11
0
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEONARDO ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. MILENKO POTPARA, RUDAN