kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Juniors (male) -84
LC - Older cadets (male) -63
FC - Juniors (male) -67
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
PF - Older cadets (male) -57
3011
133
6
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
607
0
ARMEN HOTI (BURA)
12
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
534
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
269
LOREN DOMBA (LAV)
3013
416
10
TÓTH BALÁZS (DBRCZTM)
432
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
205
ANTONIO JURMAN (PLANET)
740
IVAN BATARELO (LOTUS)
283
DAVID BALON (KRAPINA)
3014
133
2
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
12
9
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3015
534
7
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
269
1
LOREN DOMBA (LAV)
3016
416
5
TÓTH BALÁZS (DBRCZTM)
205
9
ANTONIO JURMAN (PLANET)
3017
740
6
IVAN BATARELO (LOTUS)
283
0
DAVID BALON (KRAPINA)
3018
12
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
534
5
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
3019
205
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
740
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
3021
12
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
205
10
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN BATARELO, LOTUS
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
PF - Older cadets (male) -63
3020
445
6
DEJAN DUH (PTUJ)
24
4
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
417
TÓTH BALÁZS (DBRCZTM)
470
BENJAMIN BOSNIĆ (BIHAĆ)
555
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
356
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
743
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
153
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
202
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
3022
445
8
DEJAN DUH (PTUJ)
417
4
TÓTH BALÁZS (DBRCZTM)
3023
470
0
BENJAMIN BOSNIĆ (BIHAĆ)
555
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
3024
356
10
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
743
3
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
3025
153
11
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
202
1
ISTVÁN MAGYAR (DBRCZTM)
3026
445
6
DEJAN DUH (PTUJ)
470
0
BENJAMIN BOSNIĆ (BIHAĆ)
3027
356
13
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
153
11
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
3029
445
25
DEJAN DUH (PTUJ)
356
21
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Osvajači medalja
1. DEJAN DUH, PTUJ
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. BENJAMIN BOSNIĆ, KBC "Bihać"
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Juniors (male) -84
1097
545
0
ROKO VULETA (DRAGA)
581
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
350
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
155
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
685
MARKO DŽIN (PLANET)
1099
581
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
350
0
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1098
155
8
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
685
9
MARKO DŽIN (PLANET)
1100
350
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
685
8
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. ----
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
LC - Older cadets (male) -63
4015
531
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
637
1
LUKA FAJDETIĆ (KVARNER)
4017
750
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
232
0
JAN ŽUGIĆ (EXCALIB)
4018
5
3
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
664
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
753
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4019
531
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
750
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
4020
5
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
753
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4022
531
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
753
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
FC - Juniors (male) -67
R013
449
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
1
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
372
EDI TULLA (ĐAKOVO)
R055
449
0
LUKA BOGDAN (MARJAN)
372
3
EDI TULLA (ĐAKOVO)
Osvajači medalja
1. EDI TULLA, GLADIJATOR
2. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
5048
722
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
220
0
JAN ŽUGIĆ (EXCALIB)
257
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5050
737
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5051
292
0
DEMIAN LJUBIĆ (SPARTAN)
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
PATRIK BAČANI (BLITZ)
11
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5052
722
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
257
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5053
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5054
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
5055
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5056
257
1
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
236
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5057
370
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
5060
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
11
0
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEONARDO ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. MILENKO POTPARA, RUDAN
KL - Older cadets (male) +69
5062
698
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
703
0
LIPOVAČA DINO (LJUTOCH)
285
DINO PUPOVIĆ (BUDVA)
5063
314
0
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
260
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
5064
692
3
DUJE IVAS (HBD)
154
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
298
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
5065
237
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
613
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
5066
698
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
285
0
DINO PUPOVIĆ (BUDVA)
5067
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
260
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
5068
692
3
DUJE IVAS (HBD)
298
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
5069
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
613
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
5070
698
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
5071
692
0
DUJE IVAS (HBD)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
5074
733
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. DUJE IVAS, HBD
3. VALENTINO JANJAC, HBD
KL - Seniors (male) -84
4074
629
1
DUJE KLEPO (TITAN)
729
2
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
4075
13
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
327
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
4077
729
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
13
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. VEDRAN DRAGIČEVIĆ, ADRIA GYM
3. DUJE KLEPO, TITAN GYM
KL - Seniors (male) -89
4076
187
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
288
3
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
315
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
4078
288
2
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
315
1
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. VALENTINO HELEŠY, SISAK
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. ----