kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniors (male) -81
LK - Seniors (male) -67
LK - Seniors (male) -81
LK - Juniors (male) -81
251
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
334
DOMINIK VICKOVIĆ (SPARTAN)
482
MATKO BABIĆ (BLITZ)
387
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
113
ANTE MILOŠ (BLITZ)
184
VITO GLAVIČIĆ (KING)
R004A
290
3
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
755
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
317
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R005
251
0
ANTONIO RUKAVINA (MLADOST)
334
3
DOMINIK VICKOVIĆ (SPARTAN)
R006
482
3
MATKO BABIĆ (BLITZ)
387
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
R007
113
0
ANTE MILOŠ (BLITZ)
184
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
R008
290
0
VJEKOSLAV DUJIĆ (SPARTAN)
317
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R029
334
3
DOMINIK VICKOVIĆ (SPARTAN)
482
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
R030
184
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
317
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R065
334
0
DOMINIK VICKOVIĆ (SPARTAN)
317
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
2. DOMINIK VICKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
3. MATKO BABIĆ, BLITZ
LK - Seniors (male) -67
R010
89
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
324
0
MATEJ MIJIC (PITBUL)
375
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R011
411
0
DARIEN FOLJA (KBRUDAN)
138
0
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
405
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
R033
89
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
375
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R034
411
0
DARIEN FOLJA (KBRUDAN)
405
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
R067
375
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
405
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. DŽEVAD RAMIĆ, FAVORIT BH
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniors (male) -81
R012
295
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
293
0
FILIP HORVATIĆ (SPARTAN)
248
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
100
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
183
FILIP GRGURIĆ (KING)
R035
295
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
248
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
R036
100
1
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
183
2
FILIP GRGURIĆ (KING)
R068
248
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
183
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. GAJ ČOSIĆ, HOLY SPIRIT
2. FILIP GRGURIĆ, KING
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. LOVRO VRBIĆ, TRNJE