kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -25
PF - Girls -22
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -57
FC - Seniors (male) -67
KL - Older cadets (female) -60
KL - Older cadets (female) +65
PF - Boys -25
1002
281
13
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
460
3
DINO PODRIĆ (KBK TD)
1003
266
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
651
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1005
281
1
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
266
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DINO PODRIĆ, DRAGON&SOKOL
PF - Girls -22
2046
280
6
DORA SKUPNJAK (KRAPINA)
459
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DORA SKUPNJAK, KRAPINA
2. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
4001
525
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
4002
461
0
MARIJAN MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
301
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4004
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
301
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. MARIJAN MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Older cadets (female) +65
4039
458
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
358
3
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
Medalists
1. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MLADOST
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -57
5012
508
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
748
3
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
40
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
5014
748
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
40
3
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
Medalists
1. FILIP SEDLAR, ZMAJ
2. JERKO JURIĆ, TIGAR BROD
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
FC - Seniors (male) -67
R015
136
3
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
628
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
R016
472
0
ERMIN SALI (KBK TD)
306
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R057
136
0
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
306
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. KARLO KAPETANOVIĆ, BUSHIDO
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
3. PAOLO FRANKO, KVARNER
KL - Older cadets (female) -60
4041
468
0
EMILI KARAGIĆ (KBK TD)
219
3
CHIARA KALANJ (EXCALIB)
188
LORENA ŽUČKO (TITAN)
4043
219
2
CHIARA KALANJ (EXCALIB)
188
1
LORENA ŽUČKO (TITAN)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, EXCALIBUR
2. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
3. EMILI KARAGIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Older cadets (female) +65
4042
457
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
253
3
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
586
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
4044
253
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
586
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. LUKRECIJA KEFELJA, MLADOST
3. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----