kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniors (male) -57
LK - Seniors (male) -60
LK - Seniors (male) -63,5
LK - Seniors (male) -67
LK - Seniors (male) -71
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) -91
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (male) -57
R048
96
0
DARIO KONTAK (LEONGYM)
312
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. DARIO KONTAK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -60
R049
93
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
240
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
Medalists
1. VILSON KUQI, MEGA CENTAR
2. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -63,5
R050
371
0
DENIS HRNČIĆ (VITEZBK)
321
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. DENIS HRNČIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -67
R010
89
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
324
0
MATEJ MIJIC (PITBUL)
375
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R011
411
0
DARIEN FOLJA (KBRUDAN)
138
0
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
405
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
R033
89
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
375
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
R034
411
0
DARIEN FOLJA (KBRUDAN)
405
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
R067
375
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
405
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. DŽEVAD RAMIĆ, FAVORIT BH
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniors (male) -71
R051
677
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
94
0
ALEKSANDAR ŠAKIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN KUČIĆ, ARMUS
2. ALEKSANDAR ŠAKIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -75
R021
235
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
287
0
LUKA KRKLEC (KBK SK)
R022
320
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
367
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
R061
235
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
320
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. MARKO DORIC, RUDAN
3. LUKA KRKLEC, SISAK
LK - Seniors (male) -81
R012
295
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
293
0
FILIP HORVATIĆ (SPARTAN)
248
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
100
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
183
FILIP GRGURIĆ (KING)
R035
295
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
248
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
R036
100
1
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
183
2
FILIP GRGURIĆ (KING)
R068
248
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
183
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
Medalists
1. GAJ ČOSIĆ, HOLY SPIRIT
2. FILIP GRGURIĆ, KING
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. LOVRO VRBIĆ, TRNJE
LK - Seniors (male) -91
R023
319
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
304
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
R024
479
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
135
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
R062
319
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
479
0
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. LUKA JAMAN, BLITZ
3. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO
LK - Seniors (male) +91
R052
365
0
DAVOR KRSTULOVIĆ (MORNAR)
90
3
JOSIP PERICA (LEONGYM)
Medalists
1. JOSIP PERICA, LEON GYM
2. DAVOR KRSTULOVIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----