kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -65
LC - Juniors (female) -70
LC - Juniors (female) +70
LC - Juniors (female) -55
5001
563
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
67
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
532
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
551
MARA VICELJA (SUŠAK)
78
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
5003
563
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
532
0
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
5002
551
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
78
3
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
5005
563
1
SARA PEŠUT (SUŠAK)
78
2
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, SLATINA
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
3. PAULLA KLASNETIĆ, DRAGA
LC - Juniors (female) -65
5004
600
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
731
0
VERONIKA TOMRECAJ (PRETORI)
74
KORINA ZUGAN (BUZET)
547
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
591
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
5006
600
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
74
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
5007
547
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
591
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
5009
600
0
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
547
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
3. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
3. KORINA ZUGAN, FIGHTER
LC - Juniors (female) -70
5008
210
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
646
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
Medalists
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) +70
5010
225
0
NIKOLINA STUPIČIĆ (EXCALIB)
648
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
5011
75
0
DOROTEA BARIĆ (TKD.SL)
357
3
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
5013
648
3
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
357
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
Medalists
1. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
2. LUKRECIJA KEFELJA, MLADOST
3. ----
3. DOROTEA BARIĆ, SLATINA