Point fighting (316)
PF - Mlađi kadeti -19
PF - Mlađi kadeti -22
|
- 1. ANTONIO RAJČEVIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. NIKOLÁSZ ROMÁN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. VINKO ŠUMELJ - MAWASHI
|
|
- 4. ZSOMBOR CSIERNYIK - The Pointfighting Club
|
PF - Mlađi kadeti -25
|
- 1. MÁTÉ HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. NIKOLÁSZ ROMÁN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. TVRTKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 5. VINKO ŠUMELJ - MAWASHI
|
|
- 6. ZSOMBOR CSIERNYIK - The Pointfighting Club
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MASSIMO IVANČIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MÁTÉ HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. PATRIK JAKOPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
|
- 7. TOMI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 8. TVRTKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 9. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 10. ZSOMBOR CSIERNYIK - The Pointfighting Club
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. DORIAN PAVAČIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. LUKA BAJČIĆ - MALINSKA
|
|
- 3. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. TOMI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 5. VIGH MÁTÉ - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Mlađi kadeti +32
|
- 1. ANEJ PIVEC - PTUJ
|
|
- 2. DINO IVAS - HBD
|
|
- 3. IVAN KUSANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUKA REPULEC - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. TAMÁS SZÁK - The Pointfighting Club
|
|
- 6. TILEN REPINA - PTUJ
|
PF - Mlađe kadetkinje -19
PF - Mlađe kadetkinje -22
PF - Mlađe kadetkinje -25
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. KATE ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 3. LANA GRBAVAC - MAWASHI
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +32
|
- 1. BOGLÁRKA KOSZECZ - The Pointfighting Club
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 6. MARIJA ŠTEFANAC - MAWASHI
|
PF - Younger cadets (male) -28
|
- 1. KARLO KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LUKA NESEK - BTI
|
|
- 3. MÁTÉ HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
PF - Younger cadets (male) -32
|
- 1. BENJAMIN ŠINDRIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. KARLO KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MÁRK STUMPF - The Pointfighting Club
|
|
- 4. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. VIGH MÁTÉ - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Younger cadets (male) -37
|
- 1. ANTONIO LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. ARNEL ZUBERI - KBC "Bihać"
|
|
- 3. BENJAMIN ŠINDRIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. DUSÁN TÓTH - The Pointfighting Club
|
|
- 5. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 6. FILIP PUHARIĆ - MAWASHI
|
|
- 7. GUSTAV VRTARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 8. LEON BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 9. LEVENTE CSIERNYIK - The Pointfighting Club
|
|
- 10. MÁRK STUMPF - The Pointfighting Club
|
|
- 11. NEJC KOZOLE - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 12. PERO JELAVIČ - MAWASHI
|
|
- 13. PÉTER LAURINCZ - The Pointfighting Club
|
|
- 14. ROKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 15. SZILÁRD SZÁSZ - The Pointfighting Club
|
|
- 16. TAMÁS SZÁK - The Pointfighting Club
|
|
- 17. VIGH MÁTÉ - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Younger cadets (male) -42
|
- 1. ADIS ŠUŠNJAR - KBC "Bihać"
|
|
- 2. ANDRO PUHARIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. ANTONIO LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 6. DUSÁN TÓTH - The Pointfighting Club
|
|
- 7. ERŐS PATRIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 8. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 9. LAN KOKOL - KBV Ormož
|
|
- 10. LEVENTE CSIERNYIK - The Pointfighting Club
|
|
- 11. LUKA GRAČNER - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 12. LUKA LESKOVAR - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 13. MARINO JELAVIĆ - MAWASHI
|
|
- 14. NEJC KOZOLE - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 15. PÉTER LAURINCZ - The Pointfighting Club
|
|
- 16. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 17. TONI VUKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 18. ŽAN VRTAČNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Younger cadets (male) -47
|
- 1. ANDRO PUHARIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. ERŐS PATRIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. ISTVÁN MAGYAR - The Pointfighting Club
|
|
- 5. LAN KOKOL - KBV Ormož
|
|
- 6. LUKA LESKOVAR - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 7. MARINO JELAVIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
|
|
- 9. ŽAN VRTAČNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Younger cadets (male) +47
|
- 1. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. ISTVÁN MAGYAR - The Pointfighting Club
|
|
- 5. IVO MUSTAPIĆ - MAWASHI
|
|
- 6. JOVAN STARIŠIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 7. LEO BRČINA - DALMACIJA
|
|
- 8. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 9. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 10. MATEJ BARIĆ - MAWASHI
|
|
- 11. MILE BRKIĆ - MAWASHI
|
|
- 12. NIKO RITLOP - PTUJ
|
|
- 13. NIKOLA BEGONJA - HBD
|
|
- 14. NINO BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 15. ŠRAMEL KLEMEN - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 16. ŽAN FERME - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Younger cadets (female) -28
|
- 1. ANTONIJA LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. HANGA HEGEDŰS - The Pointfighting Club
|
PF - Younger cadets (female) -32
|
- 1. ANTONIJA LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. HANGA HEGEDŰS - The Pointfighting Club
|
|
- 3. JULIJA JURIĆ - MALINSKA
|
|
- 4. PAULA BURIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. SARA JELIĆ - MAWASHI
|
PF - Younger cadets (female) -37
|
- 1. BOGLÁRKA KOSZECZ - The Pointfighting Club
|
|
- 2. FANNI FÜLÖP - The Pointfighting Club
|
|
- 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 4. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. PAULA BURIĆ - MAWASHI
|
|
- 6. SARA JELIĆ - MAWASHI
|
|
- 7. TIJA ŠILES - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 8. ZALA ROZINA - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Younger cadets (female) -42
|
- 1. FANNI FÜLÖP - The Pointfighting Club
|
|
- 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 3. IVANA PAVLINOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. IVANA ŠUTA - MAWASHI
|
|
- 5. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
|
|
- 6. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 7. TIJA ŠILES - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 8. ZALA ROZINA - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Younger cadets (female) -47
|
- 1. BRIGITA BEDI - DRAGA
|
|
- 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 3. IVANA PAVLINOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
|
PF - Younger cadets (female) +47
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. BONITA KÜRTI - The Pointfighting Club
|
|
- 3. BRIGITA BEDI - DRAGA
|
|
- 4. DÓRA TÖRÖK - The Pointfighting Club
|
|
- 5. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 6. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. MARIJETA PETRIC - LOTUS
|
|
- 8. NINA JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 9. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
PF - Older cadets (male) -42
|
- 1. BOTOND HEGEDŰS - The Pointfighting Club
|
|
- 2. ERŐS PATRIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. MARTIN MAJSEC - BTI
|
|
- 4. TIBOR CZÁR - The Pointfighting Club
|
PF - Older cadets (male) -47
|
- 1. BOTOND HEGEDŰS - The Pointfighting Club
|
|
- 2. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. MARKO BIŠKIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
|
|
- 6. TIBOR CZÁR - The Pointfighting Club
|
PF - Older cadets (male) -52
|
- 1. ADAM HERCOG - SUŠAK
|
|
- 2. DEJAN DUH - PTUJ
|
|
- 3. DOMEN JERMAN - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 4. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. FRAN PEČEK - KUTINA
|
|
- 6. GERGŐ KRUCSAI - The Pointfighting Club
|
|
- 7. KRRISTIJAN KJORPASHEV - KBK GLADIJATOR STIP
|
|
- 8. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 9. MÁRTON SZIFFER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 10. SOMA BÁCSFALVI - The Pointfighting Club
|
|
- 11. TOMISLAV KATUŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 12. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Older cadets (male) -57
|
- 1. ALDIN ŠINDRIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. ALEKSANDER MASELJ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. DOMEN JERMAN - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 4. DONÁT HRABOVSZKI - The Pointfighting Club
|
|
- 5. FRAN PEČEK - KUTINA
|
|
- 6. GERGŐ KRUCSAI - The Pointfighting Club
|
|
- 7. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. MÁRTON SZIFFER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 9. MATEJ TURAK - SUŠAK
|
|
- 10. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Older cadets (male) -63
|
- 1. ALEKSANDER MASELJ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 2. DONÁT HRABOVSZKI - The Pointfighting Club
|
|
- 3. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. KARLO MIJIĆ - LOTUS
|
|
- 5. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 6. MARTIN HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 7. NORBERT VARGA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 8. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Older cadets (male) -69
|
- 1. ATTILA CSONKA - The Pointfighting Club
|
|
- 2. KARLO MIJIĆ - LOTUS
|
|
- 3. KRISTÓF SZÁSZ - The Pointfighting Club
|
|
- 4. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 5. MARTIN HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 6. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Older cadets (male) +69
|
- 1. ATTILA CSONKA - The Pointfighting Club
|
|
- 2. DÁVID OPAUSZKI - The Pointfighting Club
|
|
- 3. KRISTIAN BENEDETTI - SUŠAK
|
PF - Older cadets (female) -42
|
- 1. ELA ŠULENTA - MAWASHI
|
|
- 2. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Older cadets (female) -46
|
- 1. ELA ŠULENTA - MAWASHI
|
|
- 2. PETRA GREGORIČ - Budokai Team
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Older cadets (female) -50
|
- 1. BONITA KÜRTI - The Pointfighting Club
|
|
- 2. GAIA VISENTIN - Power Gym e Fitness
|
|
- 3. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. PAULA BRAOVAC - MAWASHI
|
|
- 5. PETRA GREGORIČ - Budokai Team
|
PF - Older cadets (female) -55
|
- 1. ANAMARIA DRLJE - MAWASHI
|
|
- 2. BOGLÁRKA LAURINCZ - The Pointfighting Club
|
|
- 3. ELIZABET SIMONICS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. GAIA VISENTIN - Power Gym e Fitness
|
|
- 5. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. NINA DUH - PTUJ
|
PF - Older cadets (female) -60
|
- 1. BOGLÁRKA LAURINCZ - The Pointfighting Club
|
|
- 2. DÓRA TÖRÖK - The Pointfighting Club
|
|
- 3. ELIZABET SIMONICS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. NINA DUH - PTUJ
|
|
- 5. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Older cadets (female) -65
PF - Older cadets (female) +65
|
- 1. ELIZABET SIMONICS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. GORANA DJURIĆ - SUŠAK
|
PF - Juniors (male) -57
|
- 1. BENCE CSÁK - The Pointfighting Club
|
|
- 2. DENIS ĐOGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. JOSIP MARINOVIĆ - LOTUS
|
|
- 4. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Juniors (male) -63
|
- 1. BENCE CSÁK - The Pointfighting Club
|
|
- 2. KORPADI TAMAS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. MÁRIÓ KULCSÁR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. MIHA DRNOVŠEK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 5. NÁNDOR HIDVÉGI - The Pointfighting Club
|
|
- 6. NORBERT VARGA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 7. TEO ČENDAK - SUŠAK
|
PF - Juniors (male) -69
|
- 1. ATTILA CSONKA - The Pointfighting Club
|
|
- 2. GAŠPER MLAKAR - PTUJ
|
|
- 3. KORPADI TAMAS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. KRISTIJAN PODVORAC - KUTINA
|
|
- 5. MÁRIÓ KULCSÁR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 6. NÁNDOR HIDVÉGI - The Pointfighting Club
|
|
- 7. ŠEHERZAD ZULIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
PF - Juniors (male) -74
|
- 1. DINO BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 2. GAŠPER MLAKAR - PTUJ
|
|
- 3. KORPADI TAMAS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MARKO BOLJAT - LOTUS
|
PF - Juniors (male) -79
PF - Juniors (male) -84
|
- 1. DÁVID OPAUSZKI - The Pointfighting Club
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. VITO ČURIN - PTUJ
|
PF - Juniors (male) -89
|
- 1. DÁVID OPAUSZKI - The Pointfighting Club
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. ROK POTOČNIK - PTUJ
|
PF - Juniors (male) -94
|
- 1. GÁBOR HARANGOZÓ - The Pointfighting Club
|
|
- 2. ROK POTOČNIK - PTUJ
|
PF - Juniors (male) +94
PF - Juniors (female) -50
|
- 1. GAIA VISENTIN - Power Gym e Fitness
|
|
- 2. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
|
- 3. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. PETRA GREGORIČ - Budokai Team
|
PF - Juniors (female) -55
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. MARTINA VETTORE - ASD AUXE
|
|
- 3. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
PF - Juniors (female) -60
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. MARTINA VETTORE - ASD AUXE
|
|
- 3. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Juniors (female) -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
- 3. TJAŠA KOVAČIČ - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Juniors (female) -70
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
PF - Juniors (female) +70
PF - Seniors (male) -57
|
- 1. DENIS ĐOGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. JOSIP MARINOVIĆ - LOTUS
|
PF - Seniors (male) -63
|
- 1. AMIR ŠUŠNJAR - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. MIHA DRNOVŠEK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 3. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Seniors (male) -69
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MILOŠ ROZMAN - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 3. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
PF - Seniors (male) -74
|
- 1. ALJAŽ BENKO - Budokai Team
|
|
- 2. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
|
- 6. TILEN ZAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Seniors (male) -79
|
- 1. ALJAŽ BENKO - Budokai Team
|
|
- 2. TILEN ZAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Seniors (male) -84
|
- 1. ALJAŽ BENKO - Budokai Team
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. TAMAS IMRE - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Seniors (male) -89
|
- 1. ERIK ZORN - Budokai Team
|
|
- 2. GÁBOR HARANGOZÓ - The Pointfighting Club
|
|
- 3. TAMAS IMRE - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Seniors (male) -94
PF - Seniors (male) +94
|
- 1. ERIK ZORN - Budokai Team
|
|
- 2. KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. UROŠ BRLEK - KBV Ormož
|
PF - Seniors (female) -50
PF - Seniors (female) -55
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. MARTINA VETTORE - ASD AUXE
|
|
- 3. NINA RESNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 4. TEA ŠUMIĆ - HBD
|
PF - Seniors (female) -60
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LUNA MENDY - ASD AUXE
|
PF - Seniors (female) -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LUNA MENDY - ASD AUXE
|
|
- 3. TJAŠA KOVAČIČ - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Seniors (female) -70
PF - Seniors (female) +70
|
- 1. ANA KONDAR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. ELA FILIPOVIĆ - MORNAR
|
PF - Grandchampions (male)
|
- 1. ALJAŽ BENKO - Budokai Team
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. KORPADI TAMAS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. NORBERT VARGA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 6. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 7. TAMAS IMRE - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 8. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
PF - Grandchampions (female)
|
- 1. ANA KONDAR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. BOGLÁRKA LAURINCZ - The Pointfighting Club
|
|
- 4. BONITA KÜRTI - The Pointfighting Club
|
|
- 5. DÓRA TÖRÖK - The Pointfighting Club
|
|
- 6. ELA FILIPOVIĆ - MORNAR
|
|
- 7. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. SIMONICS ELIZABET - The Pointfighting Club
|
Team Fight (2)
Team - Younger cadets
Team - Older cadets
|
- 1. CADET TEAM - The Pointfighting Club
|
Team - Juniors
Team - Seniors
|
- 1. SENIOR TEAM - The Pointfighting Club
|
Light contact (95)
LC - Older cadets (male) -42
|
- 1. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
|
|
- 2. GJOSHE GJOSHOV - KBK GLADIJATOR STIP
|
|
- 3. MARIN VRLJIĆ - IMOTSKI
|
LC - Older cadets (male) -47
|
- 1. ANDRIJA GAŠPAR - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 2. DINO DIVIĆ - IMOTSKI
|
|
- 3. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
|
|
- 4. SALAHUDIN ŠUKE - Trojan Vodnjan
|
LC - Older cadets (male) -52
|
- 1. ADAM HERCOG - SUŠAK
|
|
- 2. ADNAN DEDIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
|
- 3. ANTE JELAVIĆ - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 4. ILIJA VUJOVIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 5. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. TOMISLAV KATUŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
LC - Older cadets (male) -57
|
- 1. ANTE JOVIĆ - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 2. GABRIEL CETINA - Trojan Vodnjan
|
|
- 3. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. LUKA VRTAČIĆ - Trojan Vodnjan
|
|
- 5. MATEJ TURAK - SUŠAK
|
|
- 6. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
LC - Older cadets (male) -63
|
- 1. ANTE ČOKOLIĆ - MORNAR
|
|
- 2. BOZHJIDAR JANKOV - KBK GLADIJATOR STIP
|
|
- 3. LUKA BOGDAN - MARJAN 1975
|
|
- 4. MARTIN HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. MILENKO POTPARA - PREDATOR
|
LC - Older cadets (male) -69
|
- 1. ANTE BULOG - SVETI JURE, Vrgorac
|
|
- 2. MARTIN HAMMER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. ROMANO PRELEVIĆ - DALMATINO
|
LC - Older cadets (male) +69
|
- 1. DINO PUPOVIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. KARLO UŠLJEBRKA - MORNAR
|
|
- 4. KRISTIAN BENEDETTI - SUŠAK
|
LC - Older cadets (female) -42
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -50
|
- 1. GAIA VISENTIN - Power Gym e Fitness
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
LC - Older cadets (female) -55
|
- 1. JOVANA ARSOVA - KBK GLADIJATOR STIP
|
|
- 2. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MATEA MILIŠA - SUŠAK
|
LC - Older cadets (female) -60
|
- 1. JELENA UGRINA - MARJAN 1975
|
|
- 2. VIKTORIJA VARADINOVA - KBK GLADIJATOR STIP
|
LC - Older cadets (female) -65
|
- 1. NINA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. VANNA HULJEV - MARJAN 1975
|
LC - Older cadets (female) +65
|
- 1. ANA PALADA - TROGIR
|
|
- 2. IVA GALIĆ - PAUCI
|
|
- 3. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
|
LC - Juniors (male) -57
|
- 1. BELMIN JUKIĆ - Galaja (adnan)
|
|
- 2. JOSIP MARINOVIĆ - LOTUS
|
LC - Juniors (male) -63
|
- 1. DAVOR KAPOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 2. ELVEDIN FAZLIĆ - Galaja (adnan)
|
|
- 3. KRISTIJAN KATUŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. TEO ČENDAK - SUŠAK
|
LC - Juniors (male) -69
|
- 1. DINO BOŽIČEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MARKO JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MARKO STOJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož
|
LC - Juniors (male) -74
|
- 1. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 2. MARKO BOLJAT - LOTUS
|
|
- 3. ROKO ŠARE - VELEBIT
|
|
- 4. SEMIR BEHAR - Galaja (adnan)
|
|
- 5. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož
|
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -84
|
- 1. AIDIN MUSIĆ - Galaja (adnan)
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. VITO ČURIN - PTUJ
|
LC - Juniors (male) -89
LC - Juniors (male) -94
LC - Juniors (male) +94
LC - Juniors (female) -50
LC - Juniors (female) -55
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MARTINA VETTORE - ASD AUXE
|
LC - Juniors (female) -60
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LEA BARKOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MAJA ČREŠNJOVNJAK - KBK Power kick Murska Sobota
|
LC - Juniors (female) -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. MAJA ČREŠNJOVNJAK - KBK Power kick Murska Sobota
|
LC - Juniors (female) -70
LC - Juniors (female) +70
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. FILIPA MERČEP - LOTUS
|
|
- 3. KLARA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
LC - Seniors (male) -57
LC - Seniors (male) -63
LC - Seniors (male) -69
|
- 1. DEAN PECMAN - Taekwon-do Klub Gepard
|
|
- 2. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
LC - Seniors (male) -74
|
- 1. MARKO BOLJAT - LOTUS
|
|
- 2. RICHARD VERES - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. SLAĐAN POTPARA - PREDATOR
|
|
- 4. TONI KURSAR - HBD
|
LC - Seniors (male) -79
|
- 1. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI
|
|
- 2. STIPE LABROVIĆ - KNEZ
|
|
- 3. TOMISLAV MARKIĆ - TROGIR
|
LC - Seniors (male) -84
|
- 1. BRUNO SERDAREVIĆ - VELEBIT
|
|
- 2. IVAN CIVADELIĆ - TROGIR
|
|
- 3. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 4. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI
|
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) -94
|
- 1. AJDIN FAZLIĆ - Galaja (adnan)
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -50
LC - Seniors (female) -55
LC - Seniors (female) -60
LC - Seniors (female) -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LUNA MENDY - ASD AUXE
|
LC - Seniors (female) -70
|
- 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ELA FILIPOVIĆ - MORNAR
|
|
- 3. FILIPA MERČEP - LOTUS
|
|
- 4. LUNA MENDY - ASD AUXE
|
LC - Seniors (female) +70
Full Contact (49)
FC - Juniors (male) -51
FC - Juniors (male) -54
FC - Juniors (male) -57
FC - Juniors (male) -60
|
- 1. IVAN RONALD MIŠKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. PATRYK KOSTUREK - OYAMA Rzeszów
|
|
- 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
FC - Juniors (male) -63,5
|
- 1. JOZO STUPALO - MORNAR
|
|
- 2. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 3. SKROZA MATEO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
FC - Juniors (male) -67
FC - Juniors (male) -71
|
- 1. EMIL PUPOVIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 2. IVAN NOVOSEL - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. LUKA ČAČIĆ - PREDATOR
|
|
- 4. NIKICA RADONIĆ - SVETI JURE, Vrgorac
|
FC - Juniors (male) -75
|
- 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ANTONIO PLENČA - HBD
|
|
- 3. DANIJEL GUĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. LUCIJANO RADIĆ - AMENO
|
|
- 5. MARKO DORIĆ - PREDATOR
|
FC - Juniors (male) -81
|
- 1. TOMISLAV BOGDANOVIC - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 2. URIM DOROCI - PIT BULL, Split
|
FC - Juniors (male) -86
FC - Juniors (male) -91
FC - Juniors (male) +91
|
- 1. HRVOJE UJEVIĆ - MORNAR
|
|
- 2. IVAN BRNIĆ - GROM
|
|
- 3. IVAN ĐUKA - PAUCI
|
FC - Juniors (female) -48
FC - Juniors (female) -52
FC - Juniors (female) -56
FC - Juniors (female) -60
|
- 1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
|
|
- 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 3. PETRA DADIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniors (female) -65
|
- 1. AJLA BEKRIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 2. FILIPA MERČEP - LOTUS
|
FC - Juniors (female) -70
FC - Juniors (female) +70
FC - Seniors (male) -51
FC - Seniors (male) -54
FC - Seniors (male) -57
FC - Seniors (male) -60
FC - Seniors (male) -63,5
|
- 1. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 2. FRANE KURSAR - PETAR KREŠIMIR IV.
|
FC - Seniors (male) -67
|
- 1. IBRAHIM VELIĆ - FAVORIT BH
|
|
- 2. MARIO PETEK - LEON GYM
|
FC - Seniors (male) -71
FC - Seniors (male) -75
|
- 1. IVAN VUKMAN - TROGIR
|
|
- 2. LEON PALJUŠIĆ - MORNAR
|
|
- 3. MARCO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
|
|
- 4. MATEUSZ KOSTUREK - OYAMA Rzeszów
|
|
- 5. VLATKO ŽAJA - MORNAR
|
FC - Seniors (male) -81
|
- 1. DANIJEL TOPALOVIC - KBK "BANJA LUKA"
|
|
- 2. IVAN VRCIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. TOMISLAV MARKIĆ - TROGIR
|
FC - Seniors (male) -86
|
- 1. ANTONIO JANDRIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. DAVOR PERKOVIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. IVAN ČUKLIN - PIT BULL, Split
|
|
- 4. LEO PAVIČIĆ - CROATIA
|
FC - Seniors (male) -91
|
- 1. ADILSON FACCHIN - FIGHT CENTER/CBKB
|
|
- 2. ANER KARAHODŽIĆ - FAVORIT BH
|
FC - Seniors (male) +91
|
- 1. DEAN FATORIĆ - BUDOKAI
|
|
- 2. MISLAV VUČETIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Seniors (female) -48
FC - Seniors (female) -52
FC - Seniors (female) -56
FC - Seniors (female) -60
FC - Seniors (female) -65
FC - Seniors (female) -70
FC - Seniors (female) +70
|
- 1. ANA BAJIĆ - MORNAR
|
|
- 2. INA MILOHANIĆ - PREDATOR
|
|
- 3. JASMINA MERDIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
K1 (51)
K1 - Juniors (male) -51
K1 - Juniors (male) -54
K1 - Juniors (male) -57
|
- 1. DINO SUDIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. IVAN RONALD MIŠKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. SAMED DEMIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
K1 - Juniors (male) -60
|
- 1. ERDAL ŠEHALJI - Trojan Vodnjan
|
|
- 2. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. PATRYK KOSTUREK - OYAMA Rzeszów
|
|
- 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
K1 - Juniors (male) -63,5
|
- 1. ANDREJ KEDVEŠ - BLITZ
|
|
- 2. BESMIR HELSHANI - MEGA CENTAR
|
K1 - Juniors (male) -67
K1 - Juniors (male) -71
|
- 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LUKA ČAČIĆ - PREDATOR
|
|
- 4. MITJA RADEJ - KTB Krško
|
K1 - Juniors (male) -75
|
- 1. DANIJEL GUĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. GAJ ČOSIĆ - HOLY SPIRIT
|
|
- 3. IVAN STRINIĆ - UNI RENT
|
|
- 4. JURE SMOLE - Yaksha Combat Team Vogrsko
|
|
- 5. MARKO DORIĆ - PREDATOR
|
|
- 6. MIŠO FRANCETIĆ - OG GYM
|
K1 - Juniors (male) -81
K1 - Juniors (male) -86
|
- 1. MARKO MILUN - MORNAR
|
|
- 2. MAURO DUMIĆ - SPORT LIFE
|
|
- 3. MENSUR MURIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
K1 - Juniors (male) -91
K1 - Juniors (male) +91
K1 - Juniors (female) -48
K1 - Juniors (female) -52
K1 - Juniors (female) -56
K1 - Juniors (female) -60
|
- 1. ANA FILIPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
|
- 3. PETRA DADIĆ - PIT BULL, Split
|
K1 - Juniors (female) -65
K1 - Juniors (female) -70
K1 - Juniors (female) +70
|
- 1. HELA ČUŽIĆ - Zoraj gym
|
K1 - Seniors (male) -51
K1 - Seniors (male) -54
K1 - Seniors (male) -57
K1 - Seniors (male) -60
K1 - Seniors (male) -63,5
K1 - Seniors (male) -67
|
- 1. REMZIJA DACIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 2. RÓBERT RADICS - Simon Gym
|
|
- 3. ROKO PINTARIĆ - LEON GYM
|
|
- 4. SEBASTIAN BOGOLIN - KTB Krško
|
K1 - Seniors (male) -71
K1 - Seniors (male) -75
|
- 1. DEJVID KAJEVIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
|
- 2. GREGOR SMOLE - Yaksha Combat Team Vogrsko
|
|
- 3. MATEUSZ KOSTUREK - OYAMA Rzeszów
|
|
- 4. NIKOLA CRVENKOVIĆ - LEON GYM
|
K1 - Seniors (male) -81
|
- 1. JOSIP BALENTOVIĆ - ALFA TEAM
|
|
- 2. LUKA JAMAN - BLITZ
|
|
- 3. LUKA VUKAS - LEON GYM
|
|
- 4. MATKO KULAŠ - HOLY SPIRIT
|
|
- 5. PETAR JAMAN - BLITZ
|
K1 - Seniors (male) -86
|
- 1. BERNARDO STANIČIĆ - SPORT LIFE
|
|
- 2. DANIJEL SUBIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
|
|
- 3. MILOŠ ČULIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
|
K1 - Seniors (male) -91
|
- 1. MARIO STOJANOVIĆ - HAMMER GYM
|
|
- 2. MATE LABROVIĆ - MORNAR
|
|
- 3. NINO TOLIĆ - ALFA TEAM
|
|
- 4. ŽIGA BOBNIČ - KTB Krško
|
K1 - Seniors (male) +91
|
- 1. DINKO IVANIŠEVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. MIROSLAV VUJOVIĆ - KICKBOXING FEDERATION OF MONTENEGRO
|
K1 - Seniors (female) -48
K1 - Seniors (female) -52
K1 - Seniors (female) -56
|
- 1. ANITA HORVÁTH - Re gym
|
|
- 2. IVONA LUČIĆ - HOLY SPIRIT
|
|
- 3. KATARINA BENČINA - SVETI DUH
|
K1 - Seniors (female) -60
K1 - Seniors (female) -65
K1 - Seniors (female) -70
K1 - Seniors (female) +70
Kick Light (53)
KL - Juniors (male) -57
|
- 1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
|
- 2. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. SANDI PIALIĆ - BUDOKAI
|
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
|
- 1. AGO ARTUKOVIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
|
- 2. ERIK MIŠAN - BUDOKAI
|
|
- 3. KARLO TOMIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. KRISTIJAN PODVORAC - KUTINA
|
|
- 5. PERO VOJNOVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 6. ŠEHERZAD ZULIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 7. TIMI PUNGARŠEK - PTUJ
|
KL - Juniors (male) -74
|
- 1. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 2. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 3. MARKO BOLJAT - LOTUS
|
|
- 4. ŽIGA CRNIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
|
KL - Juniors (male) -79
|
- 1. MIRSAD IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 2. STIPE LABROVIĆ - KNEZ
|
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
|
- 1. ELVEDIN UNKIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. JURAJ KUKIĆ - CROATIA
|
|
- 3. NADIR BRKOVIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
KL - Juniors (male) -94
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -50
|
- 1. EDITA BRKIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
KL - Juniors (female) -55
KL - Juniors (female) -60
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. MAJDA HRNJICA - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 3. NOÉMI LILI MOLNÁR - Simon Gym
|
KL - Juniors (female) -65
|
- 1. ADELINA HRNJICA - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. ANAMARIJA FRANCESCHI - CROATIA
|
|
- 3. DZEJLANA PIRO - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
|
- 4. FILIPA MERČEP - LOTUS
|
|
- 5. LEJLA VOJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 6. MERISA ALJIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 7. NIRMANA BRKIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Juniors (female) -70
|
- 1. FRANKA KNEŽEVIĆ - CROATIA
|
|
- 2. NIRMANA BRKIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Juniors (female) +70
KL - Seniors (male) -57
KL - Seniors (male) -63
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -74
|
- 1. ALBAN MORINA - CROATIA
|
|
- 2. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 3. ERIK MIŠAN - BUDOKAI
|
|
- 4. LUKA VOJNOVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 5. TONI KURSAR - HBD
|
|
- 6. ŽIGA CRNIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
|
KL - Seniors (male) -79
|
- 1. DIMITAR GEORGIJEV - KBK GLADIJATOR STIP
|
|
- 2. DŽENAN ALIBALIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 3. FILIP KRKAČ - ŠKORPION
|
|
- 4. KERIM ČAMDŽIĆ - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
|
|
- 5. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI
|
KL - Seniors (male) -84
|
- 1. DŽENAN ALIBALIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. MIRSAD IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) -94
|
- 1. JOSIP PERKOVIĆ - CROATIA
|
|
- 2. ŽELJKO LABROVIĆ - KNEZ
|
KL - Seniors (male) +94
|
- 1. ADIS ZULIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. DEAN FATORIĆ - BUDOKAI
|
KL - Seniors (female) -50
KL - Seniors (female) -55
KL - Seniors (female) -60
KL - Seniors (female) -65
KL - Seniors (female) -70
|
- 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. INA MILOHANIĆ - PREDATOR
|
|
- 3. MELINDA RAMADANI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
KL - Seniors (female) +70
|
|