kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Brod Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-POČ-M+32
2
2
16
0
16
2.
RIKO LJUBIĆ
BTI
PF-POČ-M-25
1
1
11
0
7
3.
VIKTOR HARAMIJA
HUS
PF-POČ-M-28
1
1
6
0
6
4.
LENNOX STAPAR
TOMISLAV GYM
PF-POČ-M+32
2
1
6
0
-4
5.
VITO VALEK
IMPACT
PF-POČ-M-25, PF-POČ-M-28
2
0
4
0
-13
6.
LENNY STAPAR
TOMISLAV GYM
PF-POČ-M+32
1
0
0
0
-6
7.
OLIVER SAVIĆ-ROSY
IMPACT
PF-POČ-M+32
1
0
0
0
-6
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-M+32
2
2
12
0
12
2.
ADAM PEJIĆ
BROD
PF-DJ-M+32
2
1
7
0
-2
3.
LENNOX STAPAR
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M+32
1
0
3
0
-4
4.
LENNY STAPAR
TOMISLAV GYM
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
1
7
0
4
2.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-4
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN AMBROZIC
2002 - Odzak
PF-MKAD-M+47
2
2
12
0
12
2.
DAVID ŠTRK
IMPACT
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
3.
MIHAEL TOMAS
BROD
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-47
2
2
22
0
16
2.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKAD-Ž-32
1
1
13
0
11
3.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
1
4
0
4
4.
MIHAELA SEDLO
BROD
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-4
5.
MANDALENA JAZVIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-Ž-47
1
0
5
0
-8
6.
EMILI BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-8
7.
IVA BORBAŠ
HUS
PF-MKAD-Ž-32
1
0
2
0
-11
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-63
2
2
12
0
12
2.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-52
1
1
6
0
6
3.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M+69
1
1
5
0
5
4.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
PF-SKAD-M+69
2
1
6
0
1
5.
ELMIN BRKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-6
6.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
7.
JAN GREBENAR
HUS
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
8.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-SKAD-Ž-46
2
2
17
0
16
2.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-60
2
2
11
0
11
3.
KLARA LONČAREVIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-5
4.
REA KVAK
IMPACT
PF-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-6
5.
VALENTINA JURIĆ
BROD
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-6
6.
MAJA ČABARKAPA
HUS
PF-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-10
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-65
1
1
6
0
6
2.
LARA ŠIMIĆ
HUS
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-6
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.