kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bosnia and Herzegovina Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
MF - Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (male) -74
R.018
191
2
ESMIR PILAV (BORAC)
269
1
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
Medalists
1. ESMIR PILAV, KBS Borac Jelah
2. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -79
R.019
86
3
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
138
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
177
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
R.020
47
0
DAVID LUKMAN (POMURJE)
315
3
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
137
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
R.021
86
0
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
177
3
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
R.022
315
3
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
137
0
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
R.024
177
1
ŽIGA CRNIĆ (GEPARD)
315
2
ADIN MUHIĆ (KNCKDWN)
Medalists
1. ADIN MUHIĆ, Knock Down
2. ŽIGA CRNIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. RADOVAN KOVAČEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. HAMZA MALKOČ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Seniors (male) -84
R.023
141
0
HAMZA MALKOČ (LJUTOCH)
51
3
NIKOLA GERŠANOV (POMURJE)
19
MATEO MOKOLE (TIGAR)
R.025
51
1
NIKOLA GERŠANOV (POMURJE)
19
2
MATEO MOKOLE (TIGAR)
Medalists
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. NIKOLA GERŠANOV, KBK POMURJE
3. HAMZA MALKOČ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Seniors (male) -89
R.026
140
0
AJDINO KURTAGIĆ (LJUTOCH)
20
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
Medalists
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. AJDINO KURTAGIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) +94
R.027
179
1
MITJA ŠUMLJAK (GEPARD)
196
2
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
2. MITJA ŠUMLJAK, Taekwon-do Klub Gepard
3. ----
3. ----