KL - Younger cadets (male) -28
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB |
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. MERIS MUJKANOVIĆ, KBV "PRISON BREAK" |
3. JAKUB MIKULSKI, UKS GLADIATOR |
|
|
|
KL - Younger cadets (male) -32
1. ADRIAN CITAK, UKS GLADIATOR |
2. KACPER OLECH, UKS GLADIATOR |
3. ALEM SMAJIC, KBV Kurto |
3. SULTAN ABD AL RAHMAN, MA.CLUB |
|
|
|
KL - Younger cadets (male) -37
1. STOJCEVSKI PAVEL, KBK``AS``-DELCEVO |
2. DIMITRIJE JOVANOVIC, wolf Šamac |
3. ĐORĐEVIC ANDREJ, Boka Kotorska |
3. GILJAN VUK, Boka Kotorska |
|
|
|
KL - Younger cadets (male) -42
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko |
2. MIRKO MANDIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO |
3. ESMIN HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
3. MUHAMED HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
|
|
|
KL - Younger cadets (male) -47
1. IVANOV VIKTOR, Moldova Team |
2. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo |
3. FILIP DŽAJA, GOLDEN GLORY LIVNO |
3. DJURO ILIC, Boka Kotorska |
|
|
|
KL - Younger cadets (male) +47
1. SEID ŠARIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO |
2. ANDRIJA GOVEDARICA, TIGAR Gacko |
|
3. NEDIM MALKOC, KBV Kurto |
|
| |
KL - Younger cadets (female) -37
1. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto |
2. BEATA FYDA, UKS GLADIATOR |
|
|
|
|
|
KL - Younger cadets (female) -47
1. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
2. TEODORA BOJIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
3. EDINA ČAVKIĆ, KBV Kurto |
3. MILA GJORGIEVA, GLADIJATOR STIP |
|
| |
KL - O. cadets beginners (male) -37
1. AARON HODŽIĆ, KBV Kurto |
2. MOHAMED GAZAWI, Sakas Team |
|
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -42
1. OGNJEN STOJKOVIĆ, KBK BATAJNICA |
2. DŽENAN HONDO, BALKAN KONJIC |
3. GRGUREVIĆ STEFAN, Boka Kotorska |
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -47
1. ALEKSANDAR PEĆIĆ, KBK BATAJNICA |
2. SAVA MIKAŠINOVIĆ, KBK BATAJNICA |
|
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -52
1. MENTOR GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro |
2. NUH HEBIBOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo |
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah |
3. DZAN ZDRALE, BALKAN KONJIC |
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -57
1. EMIR SELMANOVSKI, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO |
2. EMRAH HALILOVIĆ, KBS Borac Jelah |
3. BENJAMIN MUMINOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug" |
3. MERIM MURATOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug" |
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -63
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto |
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac |
3. TARIK COKIC, Kbv Flek Tom Cat |
3. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) -69
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA |
2. HARUN MUMINOVIC, Flek Tom Cat Zivinice |
3. ELDAR BAVRK, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. DRAGO VUJAČIĆ, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO |
|
|
|
KL - O. cadets beginners (male) +69
1. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto |
2. ZORAN POPOVIC, Boka Kotorska |
3. AJDIN GADŽO, Ilidža Sarajevo |
3. KENAN BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
| |
KL - O. cadets beginners (female) -42
1. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto |
2. EDITA ZDRALE, BALKAN KONJIC |
|
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (female) -46
1. ENA FORIC, KBV Kurto |
2. AJLA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
3. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (female) -50
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (female) -55
1. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto |
2. JANA ĐERIĆ, Velež Nevesinje |
|
|
|
|
|
KL - O. cadets beginners (female) -65
1. ADELA HASUKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. SUMEA SABIC, KBV Kurto |
3. ANA POPOVIC, Boka Kotorska |
|
|
|
KL - O. cadets beginners (female) +65
1. ANDRIJANA PRIJOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
2. MILENA TRIANDAFYLLIDI, Herckick Kickboxing Team |
|
|
|
| |
KL - Older cadets (male) -37
1. MOHAMAD ABD EL HAY, MA.CLUB |
2. SAMARA KHALED, MA.CLUB |
|
|
|
|
|
KL - Older cadets (male) -42
1. RAUL SEFEROVIĆ, ISAK ZENICA |
2. AHMAD SAKER, Sakas Team |
3. KASKIYA OMAR, MA.CLUB |
3. GIORGOS PAPADOPOULOS, Herckick Kickboxing Team |
|
|
|
KL - Older cadets (male) -47
1. ADIN MULALIC, "ZINO" |
2. SAFET SELIMOVIĆ, ISAK ZENICA |
3. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR |
3. MATEO TURIĆ, MAWASHI |
|
|
|
KL - Older cadets (male) -52
1. AMIL TUTIC, "ZINO" |
2. GORAN BLAŽANOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj |
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ |
|
|
|
|
KL - Older cadets (male) -57
1. VLADO KREZO, GOLDEN GLORY LIVNO |
2. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen" |
3. MURAT HAJDAREVIĆ, Prosvjetitelj Zvornik |
3. HAMZA ZEJNIC, Fight |
|
|
|
KL - Older cadets (male) -63
1. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. CEHAJA MUHAMED, KBK "IZAZOV" Bugojno |
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP |
3. SEMIR KRNDIC, Golden Team Kalesija |
|
|
|
KL - Older cadets (male) -69
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA |
2. SIMO ZORIC, Klub borilackih vjestina "Derventa" |
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO |
3. EDI TERZIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
|
|
|
KL - Older cadets (male) +69
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno |
2. NIKOLA NACEV, GLADIJATOR STIP |
3. BENJAMIN DUCIC, Ilidža Sarajevo |
3. DZANO FARIS, JUMRUK GYM |
|
| |
KL - Older cadets (female) -50
1. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
|
|
|
KL - Older cadets (female) -55
1. JULIA NIEWIADOMSKA, UKS GLADIATOR |
2. LUCIJA MRNJEC, ZAGREB |
|
3. MIDHETA ĆOSIĆ, Prosvjetitelj Zvornik |
|
|
|
KL - Older cadets (female) +65
1. MELISA MEHANOVIC, Golden Team Kalesija |
2. ANDRIJANA PRIJOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
| | | |
KL - Juniors (male) -57
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah |
2. SADIK GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro |
3. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj |
3. TEKESIC ENSAR, KBK "IZAZOV" Bugojno |
|
|
|
KL - Juniors (male) -63
1. MARIO LONČAR, MAWASHI |
2. DINO RAPKIC, Golden Team Kalesija |
3. ALDIN PASCANOVIC, Golden Team Kalesija |
3. ALDIN CORSULJIC, Golden Team Kalesija |
|
|
|
KL - Juniors (male) -69
1. EMIR MRDIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO |
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO" |
3. BENJAMIN MAGLIĆ, KBS "TITANIUM" Usora |
3. ANTON COLESNIC, Moldova Team |
|
|
|
KL - Juniors (male) -74
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. DEJAN JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj |
3. ADNAN MULAVDIC, Flek Tom Cat Zivinice |
|
|
|
|
KL - Juniors (male) -84
1. KRISTIJAN SEKULIĆ, Spartan Gym |
2. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO |
3. SENJANIN CURAN, Kick boxing club PRNJAVOR |
3. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto |
|
|
|
KL - Juniors (male) -89
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo |
2. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. SAKIB IBRISIMOVIC, Fight |
3. PETAR DOŠLIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj |
|
|
|
KL - Juniors (male) -94
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. SAMIR HAJRULA, Rebel-Carnage global team Montenegro |
3. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora |
|
|
| | | |
KL - Juniors (female) -50
1. ADNA HODZIC, "ZINO" |
2. JELENA PETROVIC, KBK"NIŠ" |
|
|
|
|
|
KL - Juniors (female) -55
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA |
2. IVONA GARDOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
3. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA |
|
|
|
|
KL - Juniors (female) -60
1. MARTA GEGOVIC, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO |
2. MAIDA BEGANOVIC, Radnicki |
3. MARIA LOUMIOTI, Herckick Kickboxing Team |
|
|
|
|
KL - Juniors (female) -70
1. SAMRA ZULIC, "ZINO" |
2. AMRA PIPO, Fight |
3. NATALIJA DJONDOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO |
3. NEVENA STEFANOVIĆ, Ful kontakt Beograd |
|
| |
KL - Seniors (male) -57
1. SADIK GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro |
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah |
|
|
|
|
|
KL - Seniors (male) -63
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
2. EDIN ISLAMOVIC, Golden Team Kalesija |
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
|
KL - Seniors (male) -69
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO" |
2. KRZYSZTOF LELITO, UKS GLADIATOR |
3. ANTE OPAČAK, KUTINA |
3. MAHIR UŽIČANIN, KBV "PRISON BREAK" |
|
|
|
KL - Seniors (male) -74
1. EMIR PAĆUKA, KBS "PANTER" SARAJEVO |
2. KRZYSZTOF LELITO, UKS GLADIATOR |
|
|
|
|
|
KL - Seniors (male) -79
1. MIRZA VELIĆ, Prosvjetitelj Zvornik |
2. TARIK HUJDUR, KBV "PRISON BREAK" |
|
|
|
|
|
KL - Seniors (male) -84
1. EDIN VUČELJ, Sportska akademija Respect |
2. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI |
3. SENAJID MUFLIZOVIC, Fight |
3. TARIK MEDIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj |
|
|
|
KL - Seniors (male) -89
1. JAHIJA MUJKETA, "Fighter-Doboj Jug" |
2. AMAR AVDOVIĆ, KBK " Golden Fighters" Iliđža |
3. AZIZ MUDROV, KUTINA |
3. MIRZA MURSELJI, Radnicki |
|
| | | |
KL - Seniors (female) -55
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB |
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA |
3. ADELISA HARBAŠ, Radnicki |
|
|
|
|
KL - Seniors (female) -60
1. NINA KOROMAN, Ful kontakt Beograd |
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. KORINA ZUGAN, FIGHTER |
|
|
|
|
KL - Seniors (female) -65
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki |
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, DUBRAVA |
|
|
|
|
|
KL - Seniors (female) +70
1. JASMINA MERDIĆ, KBS "TITANIUM" Usora |
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA |
|
|
|
| |
KL- Veterans (male) -74
1. DRAGAN RABOTA, KBS RAJKO KUŠIĆ PALE |
2. ANDREJUS BAKIROVAS, KICKBOXING TEAM LITHUANIA |
|
|
|
|
|
KL- Veterans (male) -84
1. COCEAN MARIUS, Asociatia Club Sportiv Aleph |
2. DRAGAN RABOTA, KBS RAJKO KUŠIĆ PALE |
3. SAULIUS MINGAILA, KICKBOXING TEAM LITHUANIA |
|
|
| |