kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male) - 15,16 years
K1 - Older juniors (male)- 17,18 years
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male) - 15,16 years
LK-Younger juniors (female) -15,16 years
LK - Older juniors (male)- 17,18 years
LK - Older juniors (female) - 17,18 years
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -47
1050
154
3
PAUL SCHISTER (ASKOHUE)
45
11
PETAR DIMITROV (MASARU)
1052
719
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
837
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1053
664
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
94
4
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1054
225
2
BERTALAN PÉTER (BER.)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1055
45
1
PETAR DIMITROV (MASARU)
719
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
94
10
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1058
719
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
94
2
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. OSKAR SAJNOG, KS Centuria Torun