kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Dječaci -24
1028
350
4
TEO KURELOVIC (MINOTAU)
233
12
LUKA GRABAR (PLANET)
255
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1030
233
7
LUKA GRABAR (PLANET)
255
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. TEO KURELOVIC, MINOTAUR
3. ----
PF - Dječaci -27
1031
111
1
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
265
8
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1032
8
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
215
0
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1033
388
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
235
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1034
262
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
211
10
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1035
265
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
215
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1036
388
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
211
9
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1038
215
9
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
211
2
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Dječaci -30
1037
69
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
225
6
DAVID VRETENAR (PLANET)
216
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1039
411
7
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
98
1
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
251
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1040
69
2
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
216
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1041
411
6
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
251
3
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1043
216
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
411
2
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -33
1042
29
0
DAVID GREBLO (BUZET)
99
6
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1044
99
1
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
252
5
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1045
389
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
116
3
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1048
252
0
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
389
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
PF - Dječaci -36
1046
312
1
AARON UKUŠIĆ (KING)
96
3
IVO VASILEV (RADULOV)
1047
37
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
94
7
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1049
96
4
IVO VASILEV (RADULOV)
94
5
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
2. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, FIGHTER
3. AARON UKUŠIĆ, KING
PF - Dječaci +36
1050
400
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
337
0
TINO MIŠKULIN (KING)
1051
274
0
MAX BABIN (PLANET)
352
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1052
239
0
MARIN VULETIĆ (PLANET)
291
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1053
400
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
352
1
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1054
291
5
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
224
1
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1056
400
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
291
6
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT