kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
4019
174
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
169
1
RENE KALIMAN (DRAGA)
21
LUKA HUŠAK (LAV)
185
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
321
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
4021
174
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
21
0
LUKA HUŠAK (LAV)
4020
185
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
321
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
4023
174
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
185
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. MATEO TURIĆ, MAWASHI
LC - Stariji kadeti -47
4022
167
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
373
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4024
388
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
444
3
DANIEL BANKO (FUTURA)
Medalists
1. DANIEL BANKO, FUTURA
2. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
4025
171
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
86
0
IVAN TUKA (LAV)
4026
189
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
383
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
4027
277
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
317
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
252
UROŠ PAJIĆ (KING)
4028
171
0
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
189
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4029
277
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
252
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
4031
189
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
277
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
3. UROŠ PAJIĆ, KING
LC - Stariji kadeti -63
4030
251
0
KRISTIAN ANDRIĆ (KING)
207
3
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Medalists
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. KRISTIAN ANDRIĆ, KING
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
4032
389
2
ARNEL BULIC (BIHAC)
280
1
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4033
188
3
MARKO DŽIN (PLANET)
127
0
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
4034
360
0
NIKOLA MADUNIĆ (MAWASHI)
290
3
ALEKS RITOŠA (ZEUS)
273
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4035
389
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
188
3
MARKO DŽIN (PLANET)
4036
290
0
ALEKS RITOŠA (ZEUS)
273
3
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4038
188
3
MARKO DŽIN (PLANET)
273
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. ALEKS RITOŠA, ZEUS