kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje -42
3022
62
0
PAULA UDOVIĆ (LAV)
314
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
435
EVA UHAČ (PLANET)
3024
314
19
MARTINA GRABAR (PLANET)
435
12
EVA UHAČ (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. EVA UHAČ, PLANET SPORT
3. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
3025
430
6
MATEA ZEBA (BTI)
356
0
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
Medalists
1. MATEA ZEBA, BTI
2. IVANA BRSTILO, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
3026
335
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
114
0
LORA PETOHLEB (BUZET)
Medalists
1. PAULA BURIĆ, MAWASHI
2. LORA PETOHLEB, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
3027
282
2
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
331
12
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
232
SARA KUTIĆ (PLANET)
3029
331
0
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
232
0
SARA KUTIĆ (PLANET)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
3028
17
4
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
219
6
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
353
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
3030
219
2
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
353
12
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT
3. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
3031
110
8
CHIARA RYTZ (BUZET)
393
14
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
172
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
3033
393
6
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
172
0
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
Medalists
1. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
2. LEJLA JAHJA, LAV, Medulin
3. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. ----