kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadeti poč.-28
2001
64
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
257
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
134
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
382
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
84
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
2003
64
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
134
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
2002
382
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
84
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
2005
64
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
382
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-37
2004
226
4
NINO MATAS (PLANET)
242
7
FILIP ANDRIĆ (KING)
2006
332
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
197
0
PABLO BABIĆ (BURA)
2007
274
7
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
244
5
ANTHONY KVESIĆ (KING)
258
ROMAN TINTOR (KING)
2008
242
6
FILIP ANDRIĆ (KING)
332
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
2009
274
5
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
258
3
ROMAN TINTOR (KING)
2011
242
6
FILIP ANDRIĆ (KING)
274
2
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
Medalists
1. FILIP ANDRIĆ, KING
2. EVELDIN BOŽAC, FUTURA
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ROMAN TINTOR, KING
PF - Ml. kadeti poč.-47
2010
394
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
235
2
LUKA PLANINAC (PLANET)
98
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
364
ADAM MRKUŠIĆ (MAWASHI)
198
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
2012
394
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
98
6
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
2013
364
0
ADAM MRKUŠIĆ (MAWASHI)
198
6
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
2015
394
11
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
198
4
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. TEO SEGA SUMIĆ, FIGHTER
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
3. ADAM MRKUŠIĆ, MAWASHI
PF - Ml. kadeti poč.+47
2014
405
9
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
276
5
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
214
DIN REDŽIĆ (PLANET)
2016
228
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
80
0
MARTIN BONACA (KOPER)
65
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2017
405
6
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
214
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
2018
228
5
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
65
2
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2020
405
13
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
228
4
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula