kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -47
4001
445
3
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
254
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
130
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
4004
445
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
130
1
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
Medalists
1. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
2. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
3. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4002
289
0
LEO MAJSTOROVIĆ (KBK MOS)
409
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
4003
106
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
82
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4005
409
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
82
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. LEO MAJSTOROVIĆ, MOSLAVAC
LC - Stariji kadeti -57
4006
448
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
399
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
4007
350
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
186
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
4008
371
0
ANTONIO KLECIN (TORO)
144
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
6
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
4009
399
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
350
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
4010
144
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
6
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
4013
350
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
144
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. UROŠ PAJIĆ, KING
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
LC - Stariji kadeti -63
4011
363
3
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
187
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
4012
425
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
4
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
4014
363
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
4
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. MILENKO POTPARA, RUDAN
LC - Stariji kadeti -69
4015
293
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
359
0
ALAN KOSTELAC (BUJE)
270
JOSIP MARINOVIĆ (VELEBIT)
405
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
244
DOMINIK MAJERIĆ (BUŠIDO)
4017
293
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
270
0
JOSIP MARINOVIĆ (VELEBIT)
4016
405
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
244
0
DOMINIK MAJERIĆ (BUŠIDO)
4019
293
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
405
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. JOSIP MARINOVIĆ, VELEBIT
3. DOMINIK MAJERIĆ, BUŠIDO
LC - Stariji kadeti +69
4018
96
3
MARKO DŽIN (PLANET)
450
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
4020
503
0
SAMUEL BERIŠA (ZELG)
266
3
MORENO KORACA (KING)
4021
411
2
MIHAEL BANKO (FUTURA)
489
1
PAOLO SALIH (KING)
4022
482
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
335
0
ALEKS RITOŠA (KING)
4023
96
3
MARKO DŽIN (PLANET)
266
0
MORENO KORACA (KING)
4024
411
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
482
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
4026
96
2
MARKO DŽIN (PLANET)
482
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MORENO KORACA, KING
3. MIHAEL BANKO, FUTURA