kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
2057
46
5
KEVIN TURK (KOPER)
305
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2058
47
0
DENIS VINKLER (KOPER)
237
3
MORIS TRBULIN (LAV)
2060
305
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
237
7
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DENIS VINKLER, KBK Koper
3. KEVIN TURK, KBK Koper
PF - Stariji kadeti -47
2061
129
17
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
250
16
IVAN TUKA (LAV)
245
MIHAEL MIŠAK (BUŠIDO)
344
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
248
MORIS TRBULIN (LAV)
2063
129
0
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
245
1
MIHAEL MIŠAK (BUŠIDO)
2062
344
6
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
248
1
MORIS TRBULIN (LAV)
2065
245
1
MIHAEL MIŠAK (BUŠIDO)
344
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. MIHAEL MIŠAK, BUŠIDO
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -52
2064
203
0
DUJE ANDRIJAŠEVIĆ (MAWASHI)
81
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
345
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
2066
19
2
LOREN DOMBA (LAV)
408
5
PATRIK LICUL (FUTURA)
313
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2067
81
9
ANTONIO JURMAN (PLANET)
345
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
2068
408
2
PATRIK LICUL (FUTURA)
313
7
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2071
81
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
313
4
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. PATRIK LICUL, FUTURA
PF - Stariji kadeti -57
2069
20
0
LOREN DOMBA (LAV)
143
8
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2070
447
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
480
9
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
2073
143
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
480
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -63
2072
61
4
GLENN ANIČIČ (KOPER)
424
2
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
433
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
2074
61
10
GLENN ANIČIČ (KOPER)
433
0
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
2075
396
2
MASIMO RABAR (MINOTAU)
426
11
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Medalists
1. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
2. MASIMO RABAR, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2076
94
8
MARKO DŽIN (PLANET)
42
7
LUKA VRANEK (KOPER)
2077
140
0
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
410
6
MIHAEL BANKO (FUTURA)
2078
94
6
MARKO DŽIN (PLANET)
410
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL BANKO, FUTURA
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. JOB PETEH IVANIŠ, FIGHTER