kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Juniori -57
137
3
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
302
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
388
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
304
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
350
0
MARIN LOVRIĆ (TOM GYM)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
0
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
248
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
304
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
145
3
RIJAD HODŽIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. RIJAD HODŽIĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. MARIN LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
KL - Juniori -69
328
2
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
297
1
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
305
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (TGRBROD)
328
0
ERIK SLOKOVIĆ (KRŠAN)
65
3
RUFAD ALAGIC (SANICA)
Medalists
1. RUFAD ALAGIC, KBK "Sanica"
2. ERIK SLOKOVIĆ, PREDATOR
3. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, TIGAR BROD
3. ALEN STANIŠIĆ, TIGAR BROD
KL - Juniori -74
298
0
ALEN STANIŠIĆ (TGRBROD)
47
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
114
0
LUKA PUPEK (ŠK)
135
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
156
0
LEO MATOŠEVIĆ (KING)
135
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
295
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
47
1
MATEO MOKOLE (TIGAR)
135
2
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Medalists
1. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
3. LEO MATOŠEVIĆ, KING
KL - Juniori -79
310
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
296
0
DOMAGOJ ĐURAS (TGRBROD)
372
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
306
2
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
310
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
306
3
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
3. DOMAGOJ ĐURAS, TIGAR BROD
KL - Juniori -89
311
0
RUDOLF RAVBAR (TIGAR)
293
3
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
2. RUDOLF RAVBAR, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----