kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -42
34
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
260
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
343
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
341
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
415
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
87
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
257
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
260
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. PATRIK LICUL, FUTURA
LC - Stariji kadeti -47
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
182
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
204
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
2
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
139
1
ALEXEY BULGIN (ROVINJ)
308
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
204
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
211
0
ŠUKE SALAHUDIN (ZELG1)
308
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
95
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
308
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ŠUKE SALAHUDIN, TROJAN
LC - Stariji kadeti -52
291
3
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
327
0
ANIS HADŽIĆ (KRŠAN)
131
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
291
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
131
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
360
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
131
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
309
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
Medalists
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -57
292
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
164
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
303
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
164
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
406
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -63
213
3
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
375
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
175
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
370
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
GLENN ANIČIČ (KOPER)
213
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
175
2
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
41
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
175
1
DORIAN PETROVIĆ (KVARNER)
387
2
MARTIN HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
LC - Stariji kadeti -69
371
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
243
1
KEVIN VUČKO (MSOBOTA)
140
2
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
250
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
140
0
LUKA KOROTAJ (ROVINJ)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. LUKA KOROTAJ, BUDOKAI
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
3. KEVIN VUČKO, KBK Murska Sobota