kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
263
11
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
94
5
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
90
SARA PEŠUT (SUŠAK)
263
3
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
90
1
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. EMMA LINIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
151
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
201
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
418
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
397
2
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
117
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
117
0
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
152
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
82
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
418
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
82
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -55
266
5
KORINA ZUGAN (PLANET)
398
12
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
369
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
398
13
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
369
9
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
285
3
ELA MANDALENIĆ (PLANET)
183
13
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
261
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
183
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
261
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ----
3. ELA MANDALENIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
184
12
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
119
2
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
36
TEIDE UŠIĆ (LAV)
184
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
36
6
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
3. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
356
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
40
7
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Medalists
1. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
2. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----