kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
342
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
35
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
ANTONIO JURMAN (PLANET)
256
4
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
35
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
259
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
120
2
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
259
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
402
1
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
Medalists
1. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -47
389
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
70
0
JAN HUŠAK (LAV)
349
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
389
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
349
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
Medalists
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ----
3. JAN HUŠAK, LAV, Pula
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
359
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
390
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
102
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
130
2
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
43
0
TILEN ROJC (KOPER)
391
0
VERES ROLAND (KIRALY)
107
ŽAN FERME (1994PDK)
390
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
102
2
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
391
6
VERES ROLAND (KIRALY)
107
0
ŽAN FERME (1994PDK)
390
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
391
0
VERES ROLAND (KIRALY)
Medalists
1. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ŽAN FERME, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Stariji kadeti -57
275
5
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
270
4
MARKO DŽIN (PLANET)
163
3
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
103
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
275
4
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
103
3
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
PF - Stariji kadeti -63
187
0
LUKA LEO DOJMI (TKDKRLJ)
393
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
13
LUKA VRANEK (KOPER)
42
8
GLENN ANIČIČ (KOPER)
374
10
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
395
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
393
10
KORPADI TAMAS (KIRALY)
13
2
LUKA VRANEK (KOPER)
374
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
395
8
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
393
0
KORPADI TAMAS (KIRALY)
395
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
Medalists
1. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁRIÓ KULCSÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
PF - Stariji kadeti -69
215
5
AMIR ZUKANOVIĆ (ZELG1)
219
3
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
110
LUKA VRANEK (KOPER)
215
1
AMIR ZUKANOVIĆ (ZELG1)
110
3
LUKA VRANEK (KOPER)
Medalists
1. LUKA VRANEK, KBK Koper
2. AMIR ZUKANOVIĆ, TROJAN
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
377
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
290
4
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----