kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ALPE ADRIA OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
251
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
159
0
LEONARDA DEAK (BTI)
89
2
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
15
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
251
5
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
15
0
NINA KRIŽAJ (KOPER)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. NIKA BRNELIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -32
378
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
165
7
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
165
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
200
0
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
2. ----
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
63
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
227
10
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
227
0
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
160
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
325
0
ALMA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
147
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
160
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
147
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -47
225
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
149
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
162
7
ELA ZNAOR (MALINSK)
326
0
CHIARA FRANKOVIĆ (KRŠAN)
225
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
162
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
413
0
EMINA HOTI (BURA)
121
6
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
121
9
NINA JELIĆ (SUŠAK)
224
14
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
223
2
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
84
8
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
224
4
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
84
10
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
3. ANA MIŠKULIN, DRAGA
3. NINA JELIĆ, SUŠAK