kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
403
3
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
317
5
DIEGO ALDIN (BURA)
72
LUKA HUŠAK (LAV)
255
ALEK KUŠAR (PLANET)
167
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
317
4
DIEGO ALDIN (BURA)
72
7
LUKA HUŠAK (LAV)
255
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
167
11
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
72
7
LUKA HUŠAK (LAV)
167
8
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
Osvajači medalja
1. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
2. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. DIEGO ALDIN, BURA
PF - Mlađi kadeti -32
230
1
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
27
11
DIEGO PROSEN (LAV)
410
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
194
0
TONI HRELJA (BUDOL)
339
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
226
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
78
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
27
3
DIEGO PROSEN (LAV)
410
8
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
339
0
KRISTIAN LOVRIĆ (TOM GYM)
78
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
188
1
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
280
0
MIHAEL GLAVIĆ (PLANET)
405
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
410
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
381
8
HORVÁTH MARK (KIRALY)
78
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
405
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
381
6
HORVÁTH MARK (KIRALY)
405
8
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DAVID BOČKAJ, PRIME
PF - Mlađi kadeti -37
74
0
IVAN TUKA (LAV)
273
6
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
344
0
LUKA MIJO KOLOVRAT (TOM GYM)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
MORIS TRBULIN (LAV)
193
TONI HRELJA (BUDOL)
31
LOREN DOMBA (LAV)
401
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
273
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
315
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
127
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
400
1
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
404
6
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
192
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
150
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
193
0
TONI HRELJA (BUDOL)
31
0
LOREN DOMBA (LAV)
401
6
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
12
0
LUKA BARIČEVIČ (KOPER)
315
7
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
274
0
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
404
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
385
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
208
0
MORIS TRBULIN (LAV)
401
4
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
161
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
315
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
79
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
BENCE ZAJÁCZ (KIRALY)
79
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
385
5
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. BENCE ZAJÁCZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
PF - Mlađi kadeti -42
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
33
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
75
6
JAKOB KRČELJ (KOPER)
324
0
FELIX BAKŠA (KRŠAN)
416
10
MÁRK HAMMER (KIRALY)
409
2
ERIK KRSTIĆ (PRIME)
362
0
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
128
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
399
5
ERŐS PATRIK (KIRALY)
258
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
277
7
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
320
0
ANTONIO GRABOVIĆ (KRŠAN)
316
6
ARMEN HOTI (BURA)
322
0
LEONEL BATEL (KRŠAN)
363
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
75
0
JAKOB KRČELJ (KOPER)
416
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
362
4
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
399
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
277
0
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
316
0
ARMEN HOTI (BURA)
363
6
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
1
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
416
0
MÁRK HAMMER (KIRALY)
399
7
ERŐS PATRIK (KIRALY)
363
2
PATRIK LICUL (FUTURA)
386
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
399
0
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. MÁRK HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Mlađi kadeti -47
69
6
JAN HUŠAK (LAV)
85
7
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
144
0
LEON GHIRA (ROVINJ)
287
6
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
408
0
ROKO BEAKOVIĆ (PRIME)
86
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
179
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
417
7
MÁRK HAMMER (KIRALY)
85
6
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
287
8
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
86
13
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
179
12
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
287
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
86
6
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
PF - Mlađi kadeti +47
199
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
361
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
143
2
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
237
9
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
323
0
IVAN NINO NEFAT (KRŠAN)
222
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
4
MARKO DŽIN (PLANET)
321
0
NINO MAUROVIĆ (KRŠAN)
221
0
FILIP VUKAS (DRAGA)
4
0
JURE STIPANOVIĆ (KOPER)
212
0
GARIEL CETINA (ZELG1)
252
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
361
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
237
10
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
222
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
269
12
MARKO DŽIN (PLANET)
221
4
FILIP VUKAS (DRAGA)
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
358
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
237
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
181
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
9
MARKO DŽIN (PLANET)
252
5
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
181
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
269
11
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC