kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick Light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KL - Older cadets (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
EMANUEL SUROP
DRAGA
KL-OCAD-M-42
2
2
6
0
6
2.
MIRZET ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-M-69
2
2
6
0
6
3.
SANDI SKALIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-M+69
2
2
6
0
6
4.
ANIS ALIBABIC
KBS Pokoj
KL-OCAD-M-63
1
1
3
0
3
5.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
KL-OCAD-M-52
1
1
3
0
3
6.
FILIP KAJBA
ŠKORPION
KL-OCAD-M-37
1
1
3
0
3
7.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-M-57
1
1
3
0
3
8.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
KL-OCAD-M-47
1
1
3
0
3
9.
LEON SABO
ZEUS
KL-OCAD-M-69
2
1
3
0
0
10.
ROKO JAKIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-M-47
2
1
3
0
0
11.
TINO LUCIĆ
KNEZ
KL-OCAD-M+69
2
1
3
0
0
12.
ALEM SMAJIC
KBV Kurto
KL-OCAD-M-37
1
0
0
0
-3
13.
IVAN PERETIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-M+69
1
0
0
0
-3
14.
JASKO SKALIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-M-69
1
0
0
0
-3
15.
LOVRO KAJBA
ŠKORPION
KL-OCAD-M-42
1
0
0
0
-3
16.
LUKA RUKAVINA
ZAGREB
KL-OCAD-M-69
1
0
0
0
-3
17.
LUKA KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
KL-OCAD-M-42
1
0
0
0
-3
18.
MATEJ MEDVED
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-M-63
1
0
0
0
-3
19.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
KL-OCAD-M-47
1
0
0
0
-3
20.
MATIJA HMELINA
JASTREB
KL-OCAD-M-57
1
0
0
0
-3
21.
MILE KIRIN
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-M+69
1
0
0
0
-3
22.
TONI LUKAČ
ŠKORPION
KL-OCAD-M-52
1
0
0
0
-3
KL - Older cadets (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEJLA ŠEHIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-F-60
2
2
6
0
6
2.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
KL-OCAD-F-46
2
2
6
0
6
3.
HANA GORETIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-F-50
1
1
3
0
3
4.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
KL-OCAD-F-55
1
1
3
0
3
5.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
KL-OCAD-F+65
1
1
2
0
1
6.
JASNA TOPIĆ
KBV Kurto
KL-OCAD-F-46
2
1
3
0
0
7.
SUMEA SABIC
KBV Kurto
KL-OCAD-F+65
1
0
1
0
-1
8.
ANA PUTNIK
KBK Kula
KL-OCAD-F-60
1
0
0
0
-3
9.
ENA FORIC
KBV Kurto
KL-OCAD-F-46
1
0
0
0
-3
10.
MARIJA VOJAK
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-F-55
1
0
0
0
-3
11.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
KL-OCAD-F-60
1
0
0
0
-3
12.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
KL-OCAD-F-50
1
0
0
0
-3
13.
ZARA LERGA
PRETORIAN
KL-OCAD-F-46
1
0
0
0
-3
KL - Juniors (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HARIS HAJDAREVIC
"ZINO"
KL-JUN-M-69, KL-JUN-M-74
5
5
15
0
15
2.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
KL-JUN-M-84
2
2
6
0
6
3.
ARNEL BULIC
"ZINO"
KL-JUN-M+94
2
2
5
0
4
4.
JURAJ HORVAT
ŠKORPION
KL-JUN-M-57
1
1
3
0
3
5.
LUKA MORDUŠ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-79
1
1
3
0
3
6.
IAN KARLO PAVIČIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-84
2
1
3
0
0
7.
IVAN NOVOSEL
ŠKORPION
KL-JUN-M-69
2
1
3
0
0
8.
GORAN BANOVIĆ
ARMUS
KL-JUN-M+94
1
0
1
0
-1
9.
ANTE JANJIĆ
ZEUS
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
10.
DUJO TALAJA
KBK Kula
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
11.
EMANUEL KRIŠTO
ARMUS
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
12.
FLORIAN MATOŠ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M+94
1
0
0
0
-3
13.
LUKA KNEZ
KNEZ
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
14.
MARTIN URANJEK
ZEUS
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
15.
MATIJA LUKETIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
16.
MIRNES ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
17.
MIRZET ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
18.
PATRIK BERGER
ZAGREB
KL-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
KL - Juniors (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
KL-JUN-F-70
1
1
3
0
3
2.
MARINA RADIĆ
LOTUS
KL-JUN-F-55
1
1
3
0
3
3.
ANĐELA PANDŽA
LOTUS
KL-JUN-F-70
1
0
0
0
-3
4.
LORENA GOLUBIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-F-55
1
0
0
0
-3
KL - Seniors (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVICA IVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M+94
1
1
3
0
3
2.
NIKOLA JOSIPOVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-57
1
1
3
0
3
3.
NIKOLA HABUS
ZEUS
KL-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
4.
ŽAN PAVLIČIČ
Radgonski kickboxing
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
KL - Older cadets (male), KL - Older cadets (female)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV Kurto
14
1.
17
1.
31
4
3
2
1.
2.
TIGAR, Karlovac
13
2.
4
5.
17
1
3
3
2.
3.
ŠKORPION
12
3.
0
8.
12
1
2
1
3.
4.
KUTINA
6
4.
3
6.
9
1
1
1
4.
5.
PRETORIAN
0
12.
6
2.
6
1
0
1
5.
6.
DRAGA
5
5.
0
8.
5
1
0
0
6.
7.
IVANIĆ GRAD
5
5.
0
8.
5
1
0
0
6.
8.
KBS Pokoj
5
5.
0
8.
5
1
0
0
6.
9.
LOTUS
0
12.
5
3.
5
1
0
0
6.
10.
VELEBIT
0
12.
5
3.
5
1
0
0
6.
11.
JASTREB
3
8.
0
8.
3
0
1
0
11.
12.
KNEZ
3
8.
0
8.
3
0
1
0
11.
13.
ZEUS
3
8.
0
8.
3
0
1
0
11.
14.
KBK Kula
0
12.
3
6.
3
0
1
0
11.
15.
ZAGREB
1
11.
0
8.
1
0
0
1
15.
KL - Juniors (male), KL - Juniors (female)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
"ZINO"
15
1.
0
4.
15
3
0
0
1.
2.
TIGAR, Karlovac
12
3.
3
3.
15
1
3
1
2.
3.
ŠKORPION
13
2.
0
4.
13
2
1
0
3.
4.
LOTUS
0
10.
8
1.
8
1
1
0
4.
5.
PRETORIAN
0
10.
5
2.
5
1
0
0
5.
6.
ARMUS
4
4.
0
4.
4
0
1
1
6.
7.
KBK Kula
3
5.
0
4.
3
0
1
0
7.
8.
ZAGREB
3
5.
0
4.
3
0
1
0
7.
9.
KBV Kurto
2
7.
0
4.
2
0
0
2
9.
10.
KNEZ
1
8.
0
4.
1
0
0
1
10.
11.
ZEUS
1
8.
0
4.
1
0
0
1
10.
KL - Seniors (male), KL - Seniors (female)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ARMUS
10
1.
0
1.
10
2
0
0
1.
2.
Radgonski kickboxing
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
3.
ZEUS
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
4.
"ZINO"
0
4.
0
1.
0
0
0
0
4.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV Kurto
16
3.
17
1.
33
4
3
4
1.
2.
TIGAR, Karlovac
25
1.
7
4.
32
2
6
4
2.
3.
ŠKORPION
25
1.
0
8.
25
3
3
1
3.
4.
"ZINO"
15
4.
0
8.
15
3
0
0
4.
5.
ARMUS
14
5.
0
8.
14
2
1
1
5.
6.
LOTUS
0
16.
13
2.
13
2
1
0
6.
7.
PRETORIAN
0
16.
11
3.
11
2
0
1
7.
8.
KUTINA
6
7.
3
6.
9
1
1
1
8.
9.
ZEUS
7
6.
0
8.
7
0
2
1
9.
10.
KBK Kula
3
13.
3
6.
6
0
2
0
10.
11.
DRAGA
5
8.
0
8.
5
1
0
0
11.
12.
IVANIĆ GRAD
5
8.
0
8.
5
1
0
0
11.
13.
KBS Pokoj
5
8.
0
8.
5
1
0
0
11.
14.
VELEBIT
0
16.
5
5.
5
1
0
0
11.
15.
KNEZ
4
11.
0
8.
4
0
1
1
15.
16.
ZAGREB
4
11.
0
8.
4
0
1
1
15.
17.
JASTREB
3
13.
0
8.
3
0
1
0
17.
18.
Radgonski kickboxing
3
13.
0
8.
3
0
1
0
17.