kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -22
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -22
1001
51
6
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
202
15
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
259
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1003
202
7
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
259
2
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Dječaci početnici -25
1002
95
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
47
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
319
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1004
47
9
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
319
7
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ----
PF - Dječaci početnici -28
1005
294
3
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
158
5
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1006
11
5
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
110
2
DAMIR SEFERAGIĆ (VSG)
1008
158
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
11
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
Medalists
1. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. DAMIR SEFERAGIĆ, VISOČICA
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci početnici -32
1007
383
2
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
12
7
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
79
TIN CAPAN (TGRSL)
233
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
111
SEBASTIJAN DOMINKOVIĆ (VSG)
367
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
80
DAVID BOSANAC (TGRSL)
78
MARO BOSANAC (TGRSL)
191
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1009
12
12
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
79
1
TIN CAPAN (TGRSL)
1010
233
10
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
111
5
SEBASTIJAN DOMINKOVIĆ (VSG)
1011
367
0
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
80
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1012
78
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
191
0
ROMAN DODIK (SUŠAK)
1013
12
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
233
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
1014
80
3
DAVID BOSANAC (TGRSL)
78
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1016
12
0
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
78
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
PF - Dječaci početnici +32
1015
64
2
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
357
1
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
94
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1017
144
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
14
8
DAVID BRTAN (ŠK)
400
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
1018
67
4
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
174
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
86
PIER BELARDI (LAV-MED)
1019
236
4
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
320
2
ERIK ŠENJUG (NINJA)
387
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1020
64
6
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
94
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1021
14
8
DAVID BRTAN (ŠK)
400
4
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
1022
174
12
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
86
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
1023
236
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
387
6
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1024
64
13
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
14
11
DAVID BRTAN (ŠK)
1025
174
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
387
4
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1028
64
3
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
174
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. DAVID BRTAN, ŠKORPION