Point fighting (230)
PF - Dječaci početnici -19
PF - Dječaci početnici -22
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Dječaci početnici -25
|
- 1. ALEKSANDAR ŠESTO - GLINA
|
|
- 2. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
PF - Dječaci početnici -28
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. DAMIR SEFERAGIĆ - VISOČICA
|
|
- 4. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
PF - Dječaci početnici -32
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 4. LUKA BUDIMIR - KNEZ
|
|
- 5. LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ - KNEZ
|
|
- 6. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. ROMAN DODIK - SUŠAK
|
|
- 8. SEBASTIJAN DOMINKOVIĆ - VISOČICA
|
|
- 9. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj
|
PF - Dječaci početnici +32
|
- 1. DANIJEL KNEZOVIĆ - KNEZ
|
|
- 2. DAVID BRTAN - ŠKORPION
|
|
- 3. ERIK ŠENJUG - NINJA
|
|
- 4. FRAN ŽMIRIĆ - GLINA
|
|
- 5. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. MARSEL GABRIĆ - KNEZ
|
|
- 7. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 8. MATEJ BOGOVIĆ - GLINA
|
|
- 9. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 10. PIER BELARDI - LAV, Medulin
|
|
- 11. ROKO KOKOT-ŽIVALJ - KNEZ
|
|
- 12. THOMAS VELČIĆ - FRANKOPAN
|
PF - Djevojčice početnice -19
PF - Djevojčice početnice -22
PF - Djevojčice početnice -25
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. KLARA BENJA - KNEZ
|
|
- 3. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 5. TARA MATIJEVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice početnice -28
|
- 1. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice početnice -32
|
- 1. GEA - ANA MICULINIĆ - DRAGA
|
|
- 2. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
|
|
- 4. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
PF - Djevojčice početnice +32
|
- 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 2. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
|
|
- 3. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. IRENA SEFERAGIĆ - VISOČICA
|
|
- 5. KARLA IVKOVIĆ - KNEZ
|
|
- 6. KLARA LONČAREVIĆ - GLINA
|
|
- 7. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
|
|
- 8. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 9. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 10. NELI BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 11. PETRA JOVANČEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 12. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
|
- 13. TEA LUCIĆ - KNEZ
|
|
- 14. TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ - GLINA
|
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. LUKA UGRINA - SUŠAK
|
|
- 4. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. ANTONIO KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 4. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 5. LUKA BUDIMIR - KNEZ
|
|
- 6. LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ - KNEZ
|
|
- 7. LUKA UGRINA - SUŠAK
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. DANIJEL KNEZOVIĆ - KNEZ
|
|
- 2. DAVID BRTAN - ŠKORPION
|
|
- 3. IVAN VUČKOV - CRNI ORAO
|
|
- 4. MARSEL GABRIĆ - KNEZ
|
|
- 5. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 6. THOMAS VELČIĆ - FRANKOPAN
|
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
|
- 1. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. KLARA BENJA - KNEZ
|
|
- 3. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MIA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 3. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. KARLA IVKOVIĆ - KNEZ
|
|
- 3. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 4. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 6. NELI BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 7. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
|
- 8. TEA LUCIĆ - KNEZ
|
PF - Mlađi kadeti početnici -28
PF - Mlađi kadeti početnici -32
|
- 1. MATE ŠAŠKOR - LOTUS
|
|
- 2. MIKA OROS - LAV, Medulin
|
|
- 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađi kadeti početnici -37
|
- 1. MATE ŠAŠKOR - LOTUS
|
|
- 2. RIKO LUKA MAKSAN - CRNI ORAO
|
PF - Mlađi kadeti početnici -42
|
- 1. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. IVAN VUČKOV - CRNI ORAO
|
|
- 3. JOSIP ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LOVRE GRUJA - LOTUS
|
|
- 5. LOVRE MIOČEV - CRNI ORAO
|
|
- 6. MAURO OZRETIĆ - LOTUS
|
PF - Mlađi kadeti početnici -47
|
- 1. MARKO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 2. RAUL BASARIĆ - LOTUS
|
|
- 3. TINO KEKEZ - KNEZ
|
PF - Mlađi kadeti početnici +47
|
- 1. ANTONI OBROVAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. BRUNO UDILJAK - LOTUS
|
|
- 3. IVAN IVKOVIĆ - KNEZ
|
|
- 4. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. KRISTIAN IVANDIĆ - KNEZ
|
|
- 6. LOVRO TURKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. MATEJ VUGDELIJA - LOTUS
|
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. DOMINIK CERČIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. MIKA OROS - LAV, Medulin
|
|
- 4. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. LUCIJAN IVANOVIĆ - GLINA
|
|
- 2. MARIN RUŽIĆ - HBD
|
|
- 3. RIKO LUKA MAKSAN - CRNI ORAO
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 3. JOSIP ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LOVRE GRUJA - LOTUS
|
|
- 5. LOVRE MIOČEV - CRNI ORAO
|
|
- 6. MARIN RUŽIĆ - HBD
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. ANTONI OBROVAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. IVAN IVKOVIĆ - KNEZ
|
|
- 4. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. KRISTIAN IVANDIĆ - KNEZ
|
|
- 6. LEONARDO ČVEK - BTI
|
|
- 7. TILEN REPINA - PTUJ
|
|
- 8. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -28
PF - Mlađe kadetkinje početnice -32
|
- 1. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. TEA KOS - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
|
- 1. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 2. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
|
- 1. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 2. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
|
- 1. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 2. MANUELA VEŠLIGAJ - NINJA
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
|
- 1. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 2. KLARA LONČAREVIĆ - GLINA
|
|
- 3. MANUELA VEŠLIGAJ - NINJA
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 3. MARITA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
|
- 4. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANA JOVIĆ - BURA
|
|
- 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 4. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANA JOVIĆ - BURA
|
|
- 2. DORA GREGO - FRANKOPAN
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 5. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 6. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 7. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 2. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 3. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 4. PAOLA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 5. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. EMA KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 5. PAOLA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 6. VERONIKA VUKUŠIĆ - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. LOVRE GRUJA - LOTUS
|
|
- 2. MARIN.STIPE BENJA - KNEZ
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MARIN.STIPE BENJA - KNEZ
|
|
- 3. MATEO IVANKOVIĆ - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ADRIAN BENJA - FRANKOPAN
|
|
- 2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. RINO KOKOT-ŽIVALJ - KNEZ
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. ALEKSANDER GLAVIČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. NINO UVANOVIĆ - KNEZ
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. LUKA KNEZ - KNEZ
|
|
- 2. TINO LUCIĆ - KNEZ
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 2. LUKA KNEZ - KNEZ
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 3. NINO BRATUŠEK - PTUJ
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 3. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 2. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 3. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. DORIS SKORIN - MARJAN 1975
|
|
- 2. EVA SAKOMAN - JASTREB
|
|
- 3. LANA BOGDAN - MARJAN 1975
|
|
- 4. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. ELIN ROŠIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 2. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. MARIJA JUKIĆ - KNEZ
|
|
- 4. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
|
- 5. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. EMA KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
|
- 1. IVAN BATARELO - LOTUS
|
|
- 2. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
|
- 1. DINO MLAĐAN - SUŠAK
|
|
- 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
|
- 1. ANTONELA DEMOVIĆ - LAV, Medulin
|
|
- 2. NATALY STANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. NIKA BARIČEVIĆ - VISOČICA
|
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
|
- 1. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
PF - Seniori -79
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -84
|
- 1. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
|
- 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
Light contact (51)
LC - Stariji kadeti početnici -32
|
- 1. LUKA PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
LC - Stariji kadeti početnici -37
|
- 1. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. LUKA PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 3. MARKO PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
LC - Stariji kadeti početnici -42
|
- 1. MAURO OZRETIĆ - LOTUS
|
|
- 2. RAUL VALENČIĆ - SVETI MATEJ
|
LC - Stariji kadeti početnici -52
LC - Stariji kadeti početnici -57
|
- 1. ANTE ŠAŠKOR - SVETI JURE, Gata
|
|
- 2. IVAN GREGURIĆ - GLINA
|
|
- 3. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
|
LC - Stariji kadeti početnici -63
|
- 1. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 2. TINO LUCIĆ - KNEZ
|
LC - Stariji kadeti početnici -69
LC - Stariji kadeti početnici +69
|
- 1. LOVRO ZAGORAC - GLINA
|
|
- 2. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
LC - Starije kadetkinje početnice -32
LC - Starije kadetkinje početnice -37
LC - Starije kadetkinje početnice -42
LC - Starije kadetkinje početnice -46
|
- 1. ANA PUTNIK - KBK Kula
|
|
- 2. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA
|
LC - Starije kadetkinje početnice -50
LC - Starije kadetkinje početnice -55
|
- 1. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 2. NIKA ERAK - MARJAN 1975
|
LC - Starije kadetkinje početnice -60
LC - Starije kadetkinje početnice -65
LC - Starije kadetkinje početnice +65
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. EMANUEL PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. LEONARDO ČVEK - BTI
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. EMANUEL PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. TILEN REPINA - PTUJ
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. DARIO GLOGOŠKI - NINJA
|
|
- 2. MIHAEL MAJSTOROVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. PERO PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. FILIP GRGAS - VELEBIT
|
|
- 2. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. FRAN KRIZMANIĆ - GLINA
|
|
- 2. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANA PUTNIK - KBK Kula
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 3. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 2. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 2. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 3. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. LANA BOGDAN - MARJAN 1975
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
|
- 1. BRUNO CVITANOVIĆ - LOTUS
|
|
- 2. DANIJEL PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
|
- 1. DINO MLAĐAN - SUŠAK
|
|
- 2. IVAN BATARELO - LOTUS
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
|
- 1. NATALY STANIĆ - LAV, Pula
|
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. ELMA SALKIC - KBC "Bihać"
|
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
|
- 1. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
|
- 1. JOZO PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. OSTOJA NIKOLIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (58)
KL - Stariji kadeti početnici -32
|
- 1. LUKA PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. MARKO PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti početnici -37
|
- 1. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 2. LUKA PETRIČEVIĆ - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti početnici -42
KL - Stariji kadeti početnici -47
|
- 1. STEFAN VEKIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 2. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
|
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -57
|
- 1. ANTE ŠAŠKOR - SVETI JURE, Gata
|
|
- 2. DUJO TALAJA - KBK Kula
|
|
- 3. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. GABRIEL JOVANOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. JOSIP PEREMIN - ARMUS
|
KL - Stariji kadeti početnici -63
|
- 1. ANTE MESIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 2. MARIO DJAKOVIĆ - DRAGA
|
|
- 3. PATRIK LEUTAREVIĆ - EXCALIBUR
|
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Stariji kadeti početnici +69
|
- 1. KRISTIAN SKENDŽIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 2. MARKO RADOŠEVIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 3. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 4. SANDY MANDEKIĆ - DRAGA
|
KL - Starije kadetkinje početnice -32
KL - Starije kadetkinje početnice -37
KL - Starije kadetkinje početnice -42
KL - Starije kadetkinje početnice -46
KL - Starije kadetkinje početnice -50
KL - Starije kadetkinje početnice -55
|
- 1. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 2. ELENA JUREKOVIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 3. MARIA TARA ĆIBARIĆ - ARMUS
|
|
- 4. NIKA ERAK - MARJAN 1975
|
|
- 5. PAOLA-LEONA JERMAN - EXCALIBUR
|
KL - Starije kadetkinje početnice -60
KL - Starije kadetkinje početnice -65
KL - Starije kadetkinje početnice +65
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
|
- 1. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 2. STEFAN VEKIĆ - EXCALIBUR
|
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. DUJO TALAJA - KBK Kula
|
|
- 2. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. JOSIP PEREMIN - ARMUS
|
|
- 4. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. DARIJO DUBNICA - LEON GYM
|
|
- 2. PATRIK LEUTAREVIĆ - EXCALIBUR
|
|
- 3. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. DORIAN KUPČINEC - JASTREB
|
|
- 2. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 3. MILENKO POTPARA - RUDAN
|
|
- 4. OLIVER OZVAČIĆ - IVANIĆ GRAD
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. JOSIP SAKOMAN - JASTREB
|
|
- 2. MIHAEL KAJIC - LEON GYM
|
|
- 3. MILENKO POTPARA - RUDAN
|
|
- 4. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
|
- 1. DARIJO DUBNICA - LEON GYM
|
|
- 2. IVAN KRALJEVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
|
- 4. PATRIK ŠKERJANEC - SVETI MATEJ
|
KL - Juniori -74
|
- 1. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 2. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
KL - Juniori -79
|
- 1. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
|
- 2. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
|
- 1. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 2. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
|
- 1. LORENO STANIČIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. MATKO SABLJO - SVETI DUH
|
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
|
- 1. DOMAGOJ PRELČEC - ARMUS
|
|
- 2. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
|
- 1. IVICA IVIĆ - ARMUS
|
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
|