kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti početnici -47
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici +69
KL - Starije kadetkinje početnice -55
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti početnici -47
3029
43
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
300
3
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. STEFAN VEKIĆ, EXCALIBUR
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -63
3033
280
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
250
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
266
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
3035
250
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
266
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. MARIO DJAKOVIĆ, DRAGA
2. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
3. ANTE MESIĆ, EXCALIBUR
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici +69
3036
267
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
257
0
KRISTIAN SKENDŽIĆ (SVMATEJ)
3037
256
0
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
246
3
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
3039
267
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
246
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
2. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
3. KRISTIAN SKENDŽIĆ, SVETI MATEJ
3. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ
KL - Starije kadetkinje početnice -55
3038
335
3
NIKA ERAK (MARJAN)
262
0
PAOLA-LEONA JERMAN (EXCALIB)
107
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
331
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3040
335
0
NIKA ERAK (MARJAN)
107
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3041
331
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3043
107
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. ELENA JUREKOVIĆ, EXCALIBUR
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975
KL - Stariji kadeti -47
3042
352
0
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
220
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. STEFAN VEKIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3046
349
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
253
0
DARIJO DUBNICA (LEONGYM)
222
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
3048
349
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
222
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----