kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti početnici -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Dječaci početnici -28
1005
294
3
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
158
5
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1006
11
5
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
110
2
DAMIR SEFERAGIĆ (VSG)
1008
158
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
11
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. DAMIR SEFERAGIĆ, VISOČICA
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
PF - Djevojčice početnice +32
2008
197
0
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
66
0
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
2010
212
0
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
189
10
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
2011
315
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
63
10
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
362
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
2012
185
11
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
65
10
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
2013
372
6
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
187
9
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
2014
359
0
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
371
7
LUNA MOČILAC (TGRSL)
112
IRENA SEFERAGIĆ (VSG)
2015
197
3
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
189
5
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
2016
63
0
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
362
6
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
2017
185
15
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
187
16
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
2018
371
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
112
0
IRENA SEFERAGIĆ (VSG)
2019
189
8
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
362
2
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
2020
187
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
371
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2023
189
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
371
3
LUNA MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. NELI BRATUŠEK, PTUJ
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
PF - Dječaci -28
1026
176
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
196
7
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1027
295
2
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
13
8
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
1029
196
7
LUKA UGRINA (SUŠAK)
13
0
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
PF - Djevojčice -25
2021
263
6
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
232
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
2022
296
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
391
0
KLARA BENJA (KBKSINJ)
2026
263
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
296
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. KLARA BENJA, KNEZ
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -28
2024
297
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
336
1
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2025
264
4
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
337
11
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2029
297
8
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
337
2
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
PF - Djevojčice +32
2031
363
10
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
213
0
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2032
73
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
190
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
2033
373
10
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
316
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2034
282
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
182
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
2035
363
0
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
73
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2036
373
5
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
282
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
2038
73
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
373
0
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti početnici -32
1040
126
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
313
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
MIKA OROS (LAV-MED)
1042
313
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
7
MIKA OROS (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1056
93
8
MIKA OROS (LAV-MED)
314
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1057
105
4
BORNA ŠARIĆ (LAV)
146
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1060
93
1
MIKA OROS (LAV-MED)
105
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -47
1066
308
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
76
14
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
2045
215
6
ANA JOVIĆ (BURA)
199
1
DORIS ŠULEK (PTUJ)
283
ELENA ČVEK (BTI)
310
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
141
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2047
215
2
ANA JOVIĆ (BURA)
283
4
ELENA ČVEK (BTI)
2048
310
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
141
9
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2050
283
5
ELENA ČVEK (BTI)
141
9
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. ELENA ČVEK, BTI
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ANA JOVIĆ, BURA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2049
228
3
DORA GREGO (FRANK.)
216
5
ANA JOVIĆ (BURA)
2051
286
5
LEONARDA DEAK (BTI)
312
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2052
395
1
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
247
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
2053
284
2
LORENA ZEBA (BTI)
397
7
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
2054
216
0
ANA JOVIĆ (BURA)
286
10
LEONARDA DEAK (BTI)
2055
247
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
397
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
2057
286
2
LEONARDA DEAK (BTI)
247
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
3. ANA JOVIĆ, BURA
PF - Stariji kadeti -47
1076
167
10
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
299
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
377
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
1078
167
6
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
377
0
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
2. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1077
235
2
ADRIAN BENJA (FRANK.)
378
6
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
293
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1079
378
6
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
293
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. RINO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1080
317
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
403
5
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -74
1087
304
5
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
177
7
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
1088
305
4
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
301
5
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
1089
414
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
302
10
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. ----
3. ----