kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniorke -60
LC - Starije kadetkinje početnice -55
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniorke -60
KL - Starije kadetkinje početnice -55
PF - Starije kadetkinje -55
2072
131
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
332
13
DORIS SKORIN (MARJAN)
2073
333
4
LANA BOGDAN (MARJAN)
172
6
EVA SAKOMAN (JASTREB)
2075
332
7
DORIS SKORIN (MARJAN)
172
5
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
2. EVA SAKOMAN, JASTREB
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
PF - Juniorke -60
2081
410
16
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
402
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
326
BARBARA PALEKA (MARJAN)
2083
410
3
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
326
1
BARBARA PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. ----
LC - Starije kadetkinje početnice -55
3009
345
3
NIKA ERAK (MARJAN)
132
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NIKA ERAK, MARJAN 1975
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3017
329
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
115
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3019
97
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
330
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
MARINA RADIĆ (LOTUS)
3021
330
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
1
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
3024A
420
2
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
419
1
LANA BOGDAN (MARJAN)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
3023
411
0
ELMA SALKIC (BIHAĆ)
327
3
BARBARA PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
2. ELMA SALKIC, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje početnice -55
3038
335
3
NIKA ERAK (MARJAN)
262
0
PAOLA-LEONA JERMAN (EXCALIB)
107
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
331
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3040
335
0
NIKA ERAK (MARJAN)
107
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3041
331
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3043
107
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. ELENA JUREKOVIĆ, EXCALIBUR
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975