kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti početnici -32
PF - Mlađi kadeti početnici -37
PF - Mlađi kadeti početnici -42
PF - Mlađi kadeti početnici -47
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -69
LC - Stariji kadeti početnici -42
LC - Starije kadetkinje početnice -55
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -63
LC - Juniori -79
PF - Mlađi kadeti početnici -32
1040
126
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
313
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
MIKA OROS (LAV-MED)
1042
313
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
7
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -37
1043
127
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
122
7
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
Medalists
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -42
1044
120
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
307
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
153
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1045
123
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
291
1
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
385
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1046
307
5
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
153
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1047
123
6
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
385
5
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1049
307
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
123
6
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. JOSIP ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti početnici -47
1048
218
3
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
398
1
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
128
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
1050
218
3
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
128
6
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. RAUL BASARIĆ, LOTUS
2. MARKO LJUBAS, SVETI MATEJ
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici +47
1051
365
7
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
152
0
LOVRO TURKOVIĆ (TGRSL)
1052
125
1
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
376
3
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1053
360
7
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
374
1
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
138
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1054
365
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
376
1
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1055
360
6
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
138
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1058
365
7
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
360
3
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1062
292
9
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
75
7
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
139
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1063
356
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
50
14
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
164
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1064
292
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
139
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1065
50
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
164
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1067
292
0
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
164
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
2041
321
0
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
135
6
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
2. MANUELA VEŠLIGAJ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
2042
418
2
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
392
8
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
322
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
2044A
392
8
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
322
4
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
Medalists
1. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
2. MANUELA VEŠLIGAJ, NINJA
3. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1074
375
5
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
407
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ
2. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
2065
249
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
137
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
171
ANA MARETIĆ (JASTREB)
2067
249
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
171
0
ANA MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANA MARETIĆ, JASTREB
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
2068
133
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
323
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
201
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2070
323
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
201
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
2069
129
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
114
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
134
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2071
114
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
134
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
2072
131
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
332
13
DORIS SKORIN (MARJAN)
2073
333
4
LANA BOGDAN (MARJAN)
172
6
EVA SAKOMAN (JASTREB)
2075
332
7
DORIS SKORIN (MARJAN)
172
5
EVA SAKOMAN (JASTREB)
Medalists
1. DORIS SKORIN, MARJAN 1975
2. EVA SAKOMAN, JASTREB
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
PF - Juniori -69
1084
118
2
IVAN BATARELO (LOTUS)
162
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVAN BATARELO, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti početnici -42
3002
219
3
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
252
0
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Medalists
1. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
2. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje početnice -55
3009
345
3
NIKA ERAK (MARJAN)
132
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NIKA ERAK, MARJAN 1975
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3017
329
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
115
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3019
97
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
330
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
MARINA RADIĆ (LOTUS)
3021
330
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
1
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
3020
117
3
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
270
0
DANIJEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
2. DANIJEL PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
3022
119
2
IVAN BATARELO (LOTUS)
243
1
DINO MLAĐAN (SUŠAK)
Medalists
1. IVAN BATARELO, LOTUS
2. DINO MLAĐAN, SUŠAK
3. ----
3. ----