kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -25
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
PF - Djevojčice početnice -25
2001
231
10
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
170
9
DORA MATIĆ (JASTREB)
85
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
390
KLARA BENJA (KBKSINJ)
88
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2003
231
18
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
85
8
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
2002
390
0
KLARA BENJA (KBKSINJ)
88
6
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2005
231
9
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
88
8
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
2. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. KLARA BENJA, KNEZ
PF - Djevojčice početnice -28
2004
89
10
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
278
6
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
2. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -32
1030
277
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
368
0
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
1031
160
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
90
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1032
234
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
384
0
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
364
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1033
277
0
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
160
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1034
234
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
364
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1036
160
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
364
8
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. LUKA UGRINA, SUŠAK
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -28
2024
297
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
336
1
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2025
264
4
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
337
11
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2029
297
8
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
337
2
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
PF - Djevojčice -32
2027
281
10
DONNA VRHOVEC (BTI)
239
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2028
194
4
EVA BEDI (SUŠAK)
155
5
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2030
281
4
DONNA VRHOVEC (BTI)
155
8
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. EVA BEDI, SUŠAK
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađi kadeti -32
1056
93
8
MIKA OROS (LAV-MED)
314
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1057
105
4
BORNA ŠARIĆ (LAV)
146
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1060
93
1
MIKA OROS (LAV-MED)
105
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti +69
1083
183
8
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
211
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
154
LOREN DOMBA (LAV)
1085
183
2
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
154
3
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. NINO BRATUŠEK, PTUJ
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
2074
87
0
TEA BELARDI (LAV-MED)
240
6
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
96
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
208
LARA RADOČAJ (TGRSL)
396
MARIJA JUKIĆ (KBKSINJ)
2076
240
0
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
96
6
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
2077
208
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
396
0
MARIJA JUKIĆ (KBKSINJ)
2079
96
3
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
208
13
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. MARIJA JUKIĆ, KNEZ
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN
PF - Starije kadetkinje -65
2078
339
8
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
77
2
EMA KATIĆ (TGRSL)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
1086
156
6
LOREN DOMBA (LAV)
242
0
DINO MLAĐAN (SUŠAK)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. DINO MLAĐAN, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
2080
91
10
NATALY STANIĆ (LAV)
109
9
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
273
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
2082
91
8
NATALY STANIĆ (LAV)
273
14
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
Medalists
1. ANTONELA DEMOVIĆ, LAV, Medulin
2. NATALY STANIĆ, LAV, Pula
3. NIKA BARIČEVIĆ, VISOČICA
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3019
97
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
330
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
MARINA RADIĆ (LOTUS)
3021
330
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
130
1
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
3024A
420
2
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
419
1
LANA BOGDAN (MARJAN)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
3. ----
3. ----