kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici +32
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Starije kadetkinje -46
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -46
PF - Dječaci početnici +32
1015
64
2
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
357
1
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
94
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1017
144
6
MARO BOSANAC (TGRSL)
14
8
DAVID BRTAN (ŠK)
400
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
1018
67
4
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
174
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
86
PIER BELARDI (LAV-MED)
1019
236
4
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
320
2
ERIK ŠENJUG (NINJA)
387
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1020
64
6
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
94
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1021
14
8
DAVID BRTAN (ŠK)
400
4
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
1022
174
12
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
86
1
PIER BELARDI (LAV-MED)
1023
236
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
387
6
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1024
64
13
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
14
11
DAVID BRTAN (ŠK)
1025
174
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
387
4
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1028
64
3
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
174
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. DAVID BRTAN, ŠKORPION
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
2041
321
0
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
135
6
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
2. MANUELA VEŠLIGAJ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
2042
418
2
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
392
8
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
322
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
2044A
392
8
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
322
4
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
Medalists
1. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
2. MANUELA VEŠLIGAJ, NINJA
3. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
2068
133
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
323
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
201
CVITA KALCINA (VELEBIT)
2070
323
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
201
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3012
269
0
MIHAEL MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
325
3
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
268
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
3014
325
3
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
268
0
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
2. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
3016
214
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
324
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
40
ANA PUTNIK (KULA )
3018
324
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
40
0
ANA PUTNIK (KULA )
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. ANA PUTNIK, KBK Kula
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. ----