kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniorke +70
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Starije kadetkinje početnice -55
KL - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -89
KL - Seniori -84
LC - Juniorke +70
3024
346
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
210
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -57
3030
347
1
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
157
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3032
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
1
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
3031
157
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3034
38
0
DUJO TALAJA (KULA )
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Starije kadetkinje početnice -55
3038
335
3
NIKA ERAK (MARJAN)
262
0
PAOLA-LEONA JERMAN (EXCALIB)
107
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
331
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3040
335
0
NIKA ERAK (MARJAN)
107
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3041
331
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3043
107
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. ELENA JUREKOVIĆ, EXCALIBUR
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975
KL - Stariji kadeti -57
3044
39
0
DUJO TALAJA (KULA )
147
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3045
103
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
3047
147
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
Medalists
1. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
KL - Juniori -89
3059
33
3
VITO KOŠAR (ŠK)
102
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
3061
101
2
DOMAGOJ PRELČEC (ARMUS)
348
1
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
Medalists
1. DOMAGOJ PRELČEC, ARMUS
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----