kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Stariji kadeti početnici -32
KL - Stariji kadeti početnici -37
KL - Stariji kadeti početnici -47
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici +69
KL - Stariji kadeti početnici -32
3027
30
2
MARKO PETRIČEVIĆ (ŠK)
27
1
LUKA PETRIČEVIĆ (ŠK)
Medalists
1. MARKO PETRIČEVIĆ, ŠKORPION
2. LUKA PETRIČEVIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -37
3028
24
3
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
28
0
LUKA PETRIČEVIĆ (ŠK)
Medalists
1. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
2. LUKA PETRIČEVIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -47
3029
43
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
300
3
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. STEFAN VEKIĆ, EXCALIBUR
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -57
3030
347
1
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
157
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3032
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
1
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
3031
157
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3034
38
0
DUJO TALAJA (KULA )
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Stariji kadeti početnici -63
3033
280
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
250
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
266
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
3035
250
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
266
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. MARIO DJAKOVIĆ, DRAGA
2. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
3. ANTE MESIĆ, EXCALIBUR
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici +69
3036
267
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
257
0
KRISTIAN SKENDŽIĆ (SVMATEJ)
3037
256
0
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
246
3
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
3039
267
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
246
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
Medalists
1. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
2. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
3. KRISTIAN SKENDŽIĆ, SVETI MATEJ
3. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ