kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti početnici -32
PF - Mlađi kadeti početnici -37
PF - Mlađi kadeti početnici -42
PF - Mlađi kadeti početnici -47
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti početnici -32
1040
126
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
313
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
MIKA OROS (LAV-MED)
1042
313
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
401
7
MIKA OROS (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -37
1043
127
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
122
7
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -42
1044
120
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
307
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
153
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1045
123
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
291
1
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
385
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1046
307
5
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
153
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1047
123
6
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
385
5
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
1049
307
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
123
6
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. JOSIP ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti početnici -47
1048
218
3
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
398
1
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
128
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
1050
218
3
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
128
6
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. RAUL BASARIĆ, LOTUS
2. MARKO LJUBAS, SVETI MATEJ
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici +47
1051
365
7
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
152
0
LOVRO TURKOVIĆ (TGRSL)
1052
125
1
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
376
3
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1053
360
7
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
374
1
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
138
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1054
365
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
376
1
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1055
360
6
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
138
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1058
365
7
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
360
3
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -32
1056
93
8
MIKA OROS (LAV-MED)
314
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1057
105
4
BORNA ŠARIĆ (LAV)
146
0
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1060
93
1
MIKA OROS (LAV-MED)
105
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
1059
355
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
150
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
45
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
1061
355
2
MARIN RUŽIĆ (HBD)
45
6
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
Osvajači medalja
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1062
292
9
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
75
7
JOSIP ŠTEFANAC (TGRSL)
139
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1063
356
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
50
14
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
164
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1064
292
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
139
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1065
50
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
164
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1067
292
0
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
164
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -47
1066
308
4
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
76
14
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1068
381
7
LEONARDO ČVEK (BTI)
140
4
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1069
72
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
361
5
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1070
35
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
366
6
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
1071
74
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
180
2
TILEN REPINA (PTUJ)
1072
381
8
LEONARDO ČVEK (BTI)
361
5
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1073
366
0
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
180
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1075
381
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
180
6
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ