kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -28
1026
176
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
196
7
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1027
295
2
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
13
8
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
1029
196
7
LUKA UGRINA (SUŠAK)
13
0
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci -32
1030
277
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
368
0
LUKA BUDIMIR (KBKSINJ)
1031
160
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
90
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1032
234
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
384
0
LUKA FILIPOVIĆ-GRČIĆ (KBKSINJ)
364
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1033
277
0
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
160
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1034
234
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
364
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1036
160
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
364
8
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. LUKA UGRINA, SUŠAK
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
PF - Dječaci +32
1035
388
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
175
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
237
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
1037
358
5
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
15
4
DAVID BRTAN (ŠK)
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1038
175
12
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
237
1
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
1039
358
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
6
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1041
175
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
6
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. DANIJEL KNEZOVIĆ, KNEZ