kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
PRIME
PTUJ
SUŠAK
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VRSAR
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici-33
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Dječaci početnici-27
1002
83
5
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
23
3
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1003
186
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
240
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
1005
83
1
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
186
3
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci početnici-33
1007
187
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
71
2
LUKA JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. LUKA JELAŠ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -27
2003
189
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
LUKA GRABAR (PLANET)
82
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2005
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
2004
82
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2008
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
156
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Dječaci -30
2006
190
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
158
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
2007
126
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
159
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
2009
158
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
126
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Dječaci -33
2010
134
3
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
151
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1016
74
4
BORNA ŠARIĆ (LAV)
236
2
GABRIJEL LATIN (NINJA)
164
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
1018
157
4
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
120
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
146
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1019
74
4
BORNA ŠARIĆ (LAV)
164
2
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
1020
120
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
146
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1022
74
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
146
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. MARIO MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -42
1021
184
0
NIKO NUJIĆ (PLANET)
119
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1023
206
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
165
1
NORICK PALAIAGA (ROVINJ)
1024
154
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
285
0
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1025
205
4
DAVID BOSANAC (TGRSL)
19
1
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1026
119
12
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
206
1
MARO BOSANAC (TGRSL)
1027
154
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
205
2
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1029
119
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
154
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -37
2023
199
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
96
4
DONNA VRHOVEC (BTI)
138
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
152
DEA CVEK (PLANET)
149
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2025
199
3
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
138
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2024
152
6
DEA CVEK (PLANET)
149
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2027
138
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
149
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ