kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2033
103
6
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
358
8
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
2034
316
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
165
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
2037
358
6
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
316
13
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -32
2035
308
5
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
393
3
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2036
331
12
DONNA VRHOVEC (BTI)
114
13
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2038
308
16
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
114
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ELENA HUDIN, KBV Ormož
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. DONNA VRHOVEC, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
2039
146
10
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
353
11
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
169
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2041
353
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
8
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
2040
169
12
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
2
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2043
353
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
169
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -42
2042
65
16
LORENA ZEBA (BTI)
310
9
ANA HUDIN (ORMOŽ)
236
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
90
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
91
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
LANA NOHA (KBK MOS)
396
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
ELENA ČVEK (NINJA)
2044
65
6
LORENA ZEBA (BTI)
236
0
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2045
90
3
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
1
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2046
91
6
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2047
396
1
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
7
ELENA ČVEK (NINJA)
2048
65
14
LORENA ZEBA (BTI)
90
4
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
2049
91
15
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
362
9
ELENA ČVEK (NINJA)
2051
65
7
LORENA ZEBA (BTI)
91
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -47
2050
332
16
LORENA ZEBA (BTI)
328
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
330
NIKA ARMAN (ZEUS)
324
ZARA LERGA (PRETORI)
88
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2052
332
12
LORENA ZEBA (BTI)
330
10
NIKA ARMAN (ZEUS)
2053
324
7
ZARA LERGA (PRETORI)
88
2
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2056
332
0
LORENA ZEBA (BTI)
324
10
ZARA LERGA (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LORENA ZEBA, BTI
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
3. NIKA ARMAN, ZEUS
PF - Mlađe kadetkinje +47
2054
106
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
240
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
2055
224
4
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
131
7
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2059
106
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
131
4
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB