kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Dječaci -24
1015
403
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
57
5
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -27
1017
111
1
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
160
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
125
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
1019
160
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
125
0
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Dječaci -30
1018
158
6
LUKA PTIČAR (KUTINA)
242
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
212
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1020
158
7
LUKA PTIČAR (KUTINA)
212
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. LUKA PTIČAR, KUTINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Dječaci -36
1021
187
4
DAVID BOSANAC (TGRSL)
157
5
PATRIK ŠULC (KUTINA)
189
MARO BOSANAC (TGRSL)
1023
157
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
189
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Dječaci +36
1022
360
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1024
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. ----