kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th "ISTRIAN KICKBOXING CHALLENGER 2019."
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick Light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Boys begginers
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMIL MUJKIĆ
VRSAR
PF-BOYS-B+32
1
1
6
0
6
2.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-BOYS-B-28
1
1
6
0
6
3.
DOMAGOJ FIKET
BUDOKAI LABIN
PF-BOYS-B+32
1
0
0
0
-6
4.
IVANO BAJTELA
LAV, Pula
PF-BOYS-B-28
1
0
0
0
-6
PF - Girls begginers
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LÉNA DAVID
Fightingsport Hungary KTBSE Zalaegerszeg
PF-GIRLS-B+32
1
1
7
0
7
2.
ROMANA TIA MAZIĆ
VRSAR
PF-GIRLS-B+32
1
0
0
0
-7
PF - Boys
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMIL MUJKIĆ
VRSAR
PF-BOYS-32
1
1
2
0
2
2.
NIKOLA ANDRIĆ
VRSAR
PF-BOYS-32
1
0
0
0
-2
PF - Girls
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Y. cadets begginers (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETAR MATUKINA
VRSAR
PF-YCAD-M-B-42
1
1
7
0
2
2.
SVEN RAJIĆ
VRSAR
PF-YCAD-M-B-42
1
0
5
0
-2
PF - Younger cadets (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-YCAD-M-37, PF-YCAD-M-42
2
2
12
0
9
2.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-YCAD-M-42
1
0
3
0
-4
3.
NIKOLA ANDRIĆ
VRSAR
PF-YCAD-M-37
1
0
0
0
-5
PF - Younger cadets (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-YCAD-F-42
1
1
12
0
5
2.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-YCAD-F+47
1
1
10
0
1
3.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-YCAD-F+47
1
0
9
0
-1
4.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-YCAD-F-42
1
0
7
0
-5
PF - Older cadets (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-OCAD-M-37, PF-OCAD-M-42
2
2
25
0
19
2.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-OCAD-M-69
2
2
14
0
12
3.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-OCAD-M-69, PF-OCAD-M+69
2
1
9
0
-3
4.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-OCAD-M-37, PF-OCAD-M-42
2
0
6
0
-19
5.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-OCAD-M+69
1
0
4
0
-3
6.
LUCAS HRVATIN JUGOVAC
BUDOKAI LABIN
PF-OCAD-M-69
1
0
0
0
-6
PF - Older cadets (female)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
INDI KOŠENINA
VRSAR
PF-OCAD-F-55
1
1
14
0
10
2.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-OCAD-F-46
1
1
6
0
6
3.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-OCAD-F-46
1
0
0
0
-6
4.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-OCAD-F-55
1
0
4
0
-10
PF - Juniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
PF - Seniors (male)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.