kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th "ISTRIAN KICKBOXING CHALLENGER 2019."
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
Fightingsport Hungary KTBSE Zalaegerszeg
LAV, Medulin
LAV, Pula
Radgonski kickboxing
TOMISLAV GYM
VRSAR
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys beginners -28
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (male) -63
PF - Boys beginners -28
1001
37
6
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
43
0
IVANO BAJTELA (LAV)
Osvajači medalja
1. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. IVANO BAJTELA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1007
29
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
58
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1008
36
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
35
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1009
75
7
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
34
12
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -37
1011
30
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
72
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1012
31
14
IVAN UDOVIĆ (LAV)
73
4
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -69
1013
79
8
MORIS TRBULIN (LAV)
63
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
78
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1015
79
6
MORIS TRBULIN (LAV)
78
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1016
71
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
44
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
1018
80
0
ALEX PAULIŠIĆ (VRSAR)
81
3
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALEX PAULIŠIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----