kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3."Istrian Kickboxing Challenger" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SVEN RAJIĆ
VRSAR
PF-DJ-P-M+32
3
3
20
0
17
2.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-25
2
2
14
0
5
3.
NIKOLA ANDRIĆ
VRSAR
PF-DJ-P-M-28
1
1
7
0
7
4.
MIHAEL ANIČIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-32
1
1
7
0
2
5.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-25
2
1
14
0
2
6.
SEBASTIAN PAVATIĆ
BUJE
PF-DJ-P-M+32
2
1
9
0
1
7.
JONA MILADINOVIĆ
BUJE
PF-DJ-P-M-32
1
0
5
0
-2
8.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-25
1
0
6
0
-3
9.
JOHNNY TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-P-M-25
1
0
4
0
-4
10.
DANIEL PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
11.
NIKO NUJIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
12.
TINO VITASOVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
13.
LUKA MARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-7
PF - Djevojčice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MELISA ČEKO
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
2
2
11
0
9
2.
RIANA KOŠENINA
VRSAR
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
3
0
-5
3.
MARTA RADEŠIĆ
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-1
4.
LINDA RADEŠIĆ
BUJE
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-3
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TIN PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-25
2
2
18
0
15
2.
MARTIN TANUSHAJ
LAV, Medulin
PF-DJ-M+32
2
2
12
0
12
3.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
2
2
12
0
12
4.
NIKOLA ANDRIĆ
VRSAR
PF-DJ-M-28
1
1
6
0
6
5.
DANIEL PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
2
1
4
0
-4
6.
TINO VITASOVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
1
0
2
0
-2
7.
VITO LAZARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-25
1
0
3
0
-5
8.
EVAN MARK MORATTO
LAV, Medulin
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
9.
LUKA MARIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-28
1
0
0
0
-6
10.
MIHAEL ANIČIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
11.
NIKO NUJIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
12.
LUKA GRABAR
PLANET SPORT
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-10
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
2
2
18
0
16
2.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
2
2
9
0
9
3.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž-32
2
2
9
0
8
4.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-2
5.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-2
6.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
7.
GEA MARKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
8.
NIKOL KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-7
9.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-10
PF - Ml. kadeti poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VALENTINO VIDEC
BUJE
PF-MKAD-P-M-37
2
2
11
0
10
2.
PETAR MATUKINA
VRSAR
PF-MKAD-P-M-37
1
0
1
0
-4
3.
PIER BELARDI
LAV, Medulin
PF-MKAD-P-M-37
1
0
0
0
-6
PF - Ml. kadetkinje poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEA JUKIĆ
VRSAR
PF-MKAD-P-Ž-47, PF-MKAD-P-Ž-37
4
4
39
0
24
2.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-MKAD-P-Ž-28
1
1
6
0
6
3.
LARA PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž+47
1
1
5
0
2
4.
DORIS SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-P-Ž-37, PF-MKAD-P-Ž-47
2
0
15
0
-9
5.
DANIJELA SUVAJAC
BUJE
PF-MKAD-P-Ž-47, PF-MKAD-P-Ž-37
2
0
0
0
-15
6.
EMANUELA JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-P-Ž+47
1
0
3
0
-2
7.
NIKOL KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž-28
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
2
2
14
0
12
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M+47
2
2
12
0
10
3.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-MKAD-M-37
2
2
8
0
3
4.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M-42
1
1
6
0
6
5.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M+47
2
1
15
0
6
6.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
2
1
13
0
5
7.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-2
8.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32
1
0
4
0
-6
9.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
2
0
-6
10.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
11.
FILIP BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
12.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
13.
FABIAN SERGO
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
1
0
3
0
-10
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
2
2
21
0
14
2.
ANĐELINA VIDEC
BUJE
PF-MKAD-Ž-32
2
2
16
0
14
3.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
1
5
0
3
4.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
1
10
0
1
5.
LARA PLIŠKO
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž+47
2
1
7
0
-6
6.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
1
0
9
0
-1
7.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
2
0
-3
8.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
1
0
4
0
-4
9.
NEA VUKOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-4
10.
EMANUELA JOZIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-4
11.
LUNA DOMBA ORBANIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
2
2
17
0
16
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52
2
2
13
0
5
3.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-69
1
1
10
0
10
4.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-57
1
1
10
0
10
5.
GABRIJEL KRIŽANAC
LAV, Pula
PF-SKAD-M+69
1
1
6
0
6
6.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
1
7
0
5
7.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
4
0
-2
8.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
4
0
-3
9.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-5
10.
IVAN ĐAKOVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
11.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-6
12.
FILIP BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
1
0
1
0
-10
13.
HAMZA KARAMUJIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-10
14.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
27
0
14
2.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-55
2
2
20
0
12
3.
SARA KUTIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
1
0
8
0
-6
4.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-6
5.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-50
1
0
13
0
-7
6.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-7
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-JUN-M-74
1
1
6
0
6
2.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-JUN-M-74
1
0
0
0
-6
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-65
2
2
16
0
16
2.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-55
1
1
10
0
10
3.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-60
1
1
14
0
3
4.
BRIGITA KRASNIĆI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-60, PF-JUN-Ž-65
2
0
11
0
-13
5.
NINA NEGOVANOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-6
6.
LEJLA BIŠČEVIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
PF-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-10
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO DŽIN
PLANET SPORT
PF-SEN-M-79, PF-SEN-M-84
2
2
23
0
12
2.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-84, PF-SEN-M-89
2
1
17
0
0
3.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-89
1
0
0
0
-6
4.
ŽELJKO JOVIČIĆ
TOMISLAV GYM
PF-SEN-M-79
1
0
0
0
-6